افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0 تصاویر دوربین‌های مدار بسته از ایران چگونه به دست اینترنشنال رسید؟/ ادامه ژست‌های توخالی رسانه سعودی آیین اختتامیه پنجمین جشنواره هنری فانوس در استان مرکزی ۴۵۰ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در استان مرکزی اجرا می شود
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۲۳:۳۹
کد خبر: 89052
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۴
فرمانده سپاه ناحیه اراک:

جهادگران بسیجی سربازان لایق جبهه مبارزه با فقر و محرونیت زدایی هستند/ساخت ۴۷ خانه برای محرومان در اراک

مهجوری گفت: جهادگران بسیجی در طول این سال ها نشان داده اند سربازان لایق جبهه مبارزه با فقر و محرونیت زدایی هستند و تهدیدات را به فرصت های بزرگ تبدیل کرده اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین سرکشی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی از اردوهای جهادی بسیج سازندگی در روستاهای اراک گفت: جهادگران بسیجی در طول این سال ها نشان داده اند سربازان لایق جبهه مبارزه با فقر و محرونیت زدایی هستند و تهدیدات را به فرصت های بزرگ تبدیل کرده اند.

وی افزود: گروه های جهادی بسیج در کنار برکات فراوانی که برای مردم دارند زمینه ساز سربلندی و عزت ملت ایران را فراهم می کنند و مردم به وجود چنین افرادی که صادقانه و دلسوزانه برای خدمت در صحنه حاضر می شوند افتخار می کنند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک اظهار کرد: تفکر و روحیه جهادی برگرفته از نسخه نجات بخش بسیج است و امروز اگر در گام دوم انقلاب اسلامی به دنبال پیشرفت و اعتلای نظام اسلامی هستیم باید از مولفه های فرهنگ نجات بخش بسیج به خوبی استفاده کنیم.

وی بیان کرد: اقدامات بسیج سازندگی در بسیاری از روستاها و مناطق محروم موجب امیدبخشی و دلگرمی مردم  برای ماندن و کمک به پیشرفت روستا شده و در برخی از روستاها احیا و نشاط در منطقه را به همراه داشته و این به فضل الهی ادامه دار خواهد بود.

مهجوری خاطر نشان کرد: در سطح شهر اراک بیش از ۳۶۰ گروه جهادی فعال وجود دارد که جهادگران بسیجی در عرصه های مختلف به مردم خدمت رسانی می کنند که مهمترین اقدام آنها در سال ۹۹ ساخت ۷۴ واحد مسکونی بود و امسال تاکنون ساخت ۴۷ واحد در دستور کار است که امیدواریم با حمایت خیرین و دستگاه های متولی این تعداد افزایش پیدا کند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار