رئیس جمهور دوشنبه شب با مردم سخن می گوید ماشین تخریب انتصابات دولت از کجا کوک می‌شود؟ برای اعتلای بسیج باید به جوانان خلاق میدان داد/ دولت اسلامی با دیوان‌سالاری محقق نمی‌شود تحسین کاربران از اهدای مدال قهرمان المپیک و جهان به شهید گمنام/ تو دنیای سعید ملایی‌ها تو محمدرضا گرایی باش! «شیر خفته» کرونا را بیدار نکنیم؛ سایه «پیک ششم» را جدی بگیریم! مستاجران وام ودیعه مسکن را گرفتند؟ شهادت یک پاسدار اهل خمین در درگیری با سارقین مسلح نامه 160 نماینده به رئیس جمهور/ دولت برای استفاده حداکثری از پیمان شانگهای برنامه‌ریزی کند وزیر بهداشت: واردات واکسن به ۱۶۰ میلیون دُز می‌رسد/ از مراجع برای تشویق مردم به واکسیناسیون کمک می‌خوا‌هم ارز 4200 تومانی به سفره مردم نرسید/ حمایت از اقشار کم‌درآمد با پرداخت یارانه مستقیم
دوشنبه ۲۶ مهر ۱۴۰۰ - ۰۵:۴۱
کد خبر: 89036
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۱۰
فرمانده سپاه ناحیه اراک خبر داد

فعالیت۳۶۰ گروه جهادی در عرصه های مختلف در اراک

مهجوری گفت: استقبال جوانان اراکی از اردوهای جهادی بسیج در طی این سال های اخیر بسیار چشمگیر بوده و خوشبختانه بیش از ۳۶۰ گروه جهادی در عرصه های مختلف فعالیت می کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد مهجوری فرمانده سپاه ناحیه اراک در آیین سرکشی از اردوهای جهادی حوزه مقاومت بسیج دانش آموزی فهمیده یک در روستای مرزیجران گفت: استقبال جوانان اراکی از اردوهای جهادی بسیج در طی این سال های اخیر بسیار چشمگیر بوده و خوشبختانه بیش از ۳۶۰ گروه جهادی در عرصه های مختلف فعالیت می کنند.

مهجوری اظهار کرد: یکی از اقشاری که همواره در اجرای اقدامات جهادی پیشتاز بوده دانش آموزان بسیجی هستند که در عرصه های مختلفی خصوصا سازندگی، فرهنگی و آموزشی فعالیت می کنند و این حضور در ایام تابستان چشمگیرتر است. دانش آموزان با حضور موثرشان از آثار و برکات تربیتی و معنوی اردوهای جهادی بسیج بهره مند می شوند.

وی ادامه داد: گروه جهادی امام رضا(ع) که جمعی از نوجوانان بسیجی و متدین در آن حضور دارند با هدایت های حوزه بسیج دانش آموزی فهمیده یک طی این سال ها فعالیت های اثرگذار و چشمگیری انجام داده اند.

فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: ابتدای تابستان گروه جهادی امام رضا(ع) با حضور در روستاهای اراک فعالیت در بخش های عمرانی، فرهنگی، آموزشی، بهداشتی و مذهبی در دستور کار گذاشته اند و با برگزاری اردوهای پنج روزه حجم عظیمی از دانش آموزان را در این اردوها پوشش دادند.

مهجوری بیان کرد: امروز در جمع نوجوانان با صفا و بسیجی گروه جهادی امام رضا(ع) مستقر در روستای مرزیجران حاضر شدیم و علاوه بر مشاهده فضای معنوی و صمیمیت بین جهادگران بسیجی تلاش آنها برای خدمت به مردم و ولی نعمتان را از نزدیک مشاهده نمودیم که کاملا قابل تقدیر است.

وی یادآور شد: یکی از مهمترین اقدامات گروه جهادی امام رضا(ع) در روستای مرزیجران جهاد علمی است که جمعی از معلمین بسیجی برای تدریس به دانش آموزان بازمانده از تحصیل اقدام می کنند و امیدواریم این جهاد علمی در راستای رفع مشکلات آموزشی دانش آموزان این روستا موثر واقع شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار