سخنگوی منتخبین شورای ششم شهر اراک عنوان کرد:

سرپرست شهرداری اراک فردا معرفی می شود/ شایعات تأثیری در تصمیم کارشناسی اعضای شورا ندارد

خسروانی گفت: سرپرست شهرداری اراک با همفکری اعضای روز پنجشنبه 14 مردادماه در اولین جلسه رسمی شورای ششم از بین گزینه ها های مطرح شده معرفی خواهد شد.
کد خبر: ۸۹۰۳۰ تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴

به گزارش دیار آفتاب؛ عباس خسروانی سخنگوی منتخبین شورای ششم شهر اراک پیرامون برخی گمانه زنی ها در خصوص انتخاب سرپرست شهرداری اراک گفت: گمانه زنی ها همیشه بوده و هست و بنده رد یا تایید نمی کنم اما شورا به موقع و درست اطلاعات و اخبار را در اختیار مردم و رسانه ها قرار خواهد داد و در شایعات تأثیری در تصمیم کارشناسی اعضا ندارد.

 خسروانی تصریح کرد: سرپرست شهرداری اراک با همفکری اعضای روز پنجشنبه 14 مردادماه در اولین جلسه رسمی شورای ششم از بین گزینه ها های مطرح شده معرفی خواهد شد.

وی همچنین شب گذشته در یک نشست مجازی گفت: شورای منتخب جهت تسریع در اجرای امور در جلسه غیر رسمی انتخاب سرپرست شهرداری اراک را بررسی کرده و اعضای شورا 15 محور را جهت انتخاب شهردار در نظر گرفته اند که رزومه، سوابق و برنامه های افراد واجد شرایط با این معیار ها سنجیده و سپس فرد اصلح در صحن رسمی شورا از طریق فرایند رای گیری انتخاب خواهد شد.

به گزارش دیارآفتاب پس از استیضاح محمد کریم شفیعی از سمت شهرداری اراک در نهم بهمن ماه سال 99 از این تاریخ تاکنون سعید بیاتیان به عنوان سرپرست شهرداری اراک فعالیت کرده است چراکه در این بازه حکم شهرداری وی از سوی وزرات کشور صادر نشد.

محمد کریم شفیعی که چهارمین شهردار منتخب شورای پنجم شهر اراک بود از ۲۹ بهمن ۹۷  تا ۹ بهمن ۹۹ سکان مدیریت شهرداری اراک را در اختیار داشت و درنهایت استیضاح شد؛ البته هر چهار شهردار توسط اکثریت فراکسیون امید در شورای پنجم معرفی و منتخب‌شده بودند که درنهایت داوود تاجران به دلیل بازنشستگی، سعید نادری به علت عدم‌تأیید صلاحیت از سوی وزارت کشور، مهدی فاتحی به دلیل استعفا و حالا محمد کریم شفیعی به علت برکناری از ادامه کار بازماندند، هرچند در این بین شهرداری اراک در سه مقطع با سرپرست اداره شد.

انتهای پیام/