اعتکاف دهه هشتادی‌های در اراک آیین رونمایی از مقاله نقش شهربانی استان در دفاع مقدس اولین محموله کمک‌های مردمی استان مرکزی به مناطق زلزله‌زده خوی ارسال شد/ آمادگی کامل سپاه و بسیج استان برای کمک به مردم خوی افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی و صنایع‌دستی بانوان در محلات برگزاری اولین رویداد تولید محتوای دیجیتال در فراهان برگزار شد بازدید سرلشکر سلامی از مناطق زلزله‌زده خوی؛ سپاه با تمام امکانات در کنار مردم است کلنگ زنی و افتتاح 30 پروژه در شهرستان دلیجان اعزام 160 دانش‌آموز دختر فراهانی به مناطق عملیاتی جنوب نمایش ۱۶ فیلم جشنواره فجر در اراک حال و هوای اردوی راهیان نور دانش آموزان اراکی
شنبه ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
کد خبر: 89028
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۱
سلیمی در گفتگوی اختصاصی با دیارآفتاب؛

مجلس آماده است سه شیفت بررسی صلاحیت وزرا را انجام دهد

عضو هیئت رئیسه مجلس گفت: اگر نیاز باشد مجلس به صورت سه شیفت بررسی صلاحیت وزرا را انجام می دهد تا قبل از پایان دهه اول محرم، وضعیت کابینه دولت سیزدهم مشخص شود.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص آمادگی مجلس برای رای اعتماد به وزرا، گفت: مجلس آمادگی کامل دارد تا به محضی که رئیس جمهور لیست کابینه را بدهد، وارد بررسی بشود. حتی اگر امشب هم لیست وزرا به مجلس ارسال شود، از فردا بررسی ها آغاز می شود.

وی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری مبنی بر تشکیل هر چه سریعتر هیئت دولت و وظیفه رئیس جمهور و مجلس برای این منظور، افزود: طبق آیین نامه داخلی مجلس پس از معرفی وزرا به مجلس، بررسی صلاحیت ها در کمیسیون های مختلف مجلس آغاز می شود و این کمیسیون ها یک هفته فرصت دارند تا صلاحیت وزرای پیشنهادی را بررسی کنند.

سلیمی خاطرنشان کرد: اگر نیاز باشد مجلس به صورت سه شیفت بررسی صلاحیت وزرا را انجام می دهد تا قبل از پایان دهه اول محرم، وضعیت کابینه دولت سیزدهم مشخص شود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار