گزارش تصویری/

بازدید فرمانده سپاه روح الله از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه

فرمانده سپاه روح الله در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه بازدید کرد.
کد خبر: ۸۸۸۲۲ تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۱

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده سپاه روح الله در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه بازدید کرد.

دیدار و تجلیل با خانواده های معظم شهیدان شهید جمشید شیخلر و شهید صفدر کاشی لو از شهدای شهرستان زرندیه ، دیدار با بسیجیان و جهادگران، دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از پروژه های بسیج سازندگی از مهمترین برنامه های سفر یک روزه سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله به شهرستان زرندیه بوده است.

شهید جمشید شیخلر در پنجمین روز از خرداد ماه سال 1343 در روستای علیشار دیده به جهان گشود،در لباس بسیجی گردان امام رضا(ع) ازتیپ 17 علی بن ابیطالب(ع)به سمت جبهه های نبرد رهسپار شد و پس از 5 ماه مجاهدت درشانزدهم آبان ماه سال 1361 در عملیات محرم با اصابت ترکش به بدنش به درجه رفیع شهادت رسید و طبق وصیتش پیکرش در زادگاهش-علیشار- به خاک سپرده شد.

شهید صفدر کاشی لو در دوم مهرماه سال 1356 در روستای علیشار از توابع شهرستان زرندیه و در خانوادهای مؤمن و مذهبی، دیده به جهان گشود،به عنوان بسیجی گردان مهندسی رزمی در لشکر 17 علی بن ابیطالب(ع) مشغول به خدمت شد. او پس از مدتی در بیست و دوم اسفندماه سال 1364 در جزیره مجنون با اصابت ترکش به سرش به قافله شهدا پیوست و پیکرش در زادگاهش به خار سپرده شد.