افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0 تصاویر دوربین‌های مدار بسته از ایران چگونه به دست اینترنشنال رسید؟/ ادامه ژست‌های توخالی رسانه سعودی آیین اختتامیه پنجمین جشنواره هنری فانوس در استان مرکزی ۴۵۰ برنامه در هفته بسیج دانش آموزی در استان مرکزی اجرا می شود
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۸
کد خبر: 88822
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۵
گزارش تصویری/

بازدید فرمانده سپاه روح الله از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه

فرمانده سپاه روح الله در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه بازدید کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده سپاه روح الله در جریان سفر یک روزه به شهرستان زرندیه از پروژه های محرومیت زدایی بسیج سازندگی زرندیه بازدید کرد.

دیدار و تجلیل با خانواده های معظم شهیدان شهید جمشید شیخلر و شهید صفدر کاشی لو از شهدای شهرستان زرندیه ، دیدار با بسیجیان و جهادگران، دیدار با اقشار مختلف مردم و بازدید از پروژه های بسیج سازندگی از مهمترین برنامه های سفر یک روزه سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله به شهرستان زرندیه بوده است.

شهید جمشید شیخلر در پنجمین روز از خرداد ماه سال 1343 در روستای علیشار دیده به جهان گشود،در لباس بسیجی گردان امام رضا(ع) ازتیپ 17 علی بن ابیطالب(ع)به سمت جبهه های نبرد رهسپار شد و پس از 5 ماه مجاهدت درشانزدهم آبان ماه سال 1361 در عملیات محرم با اصابت ترکش به بدنش به درجه رفیع شهادت رسید و طبق وصیتش پیکرش در زادگاهش-علیشار- به خاک سپرده شد.

شهید صفدر کاشی لو در دوم مهرماه سال 1356 در روستای علیشار از توابع شهرستان زرندیه و در خانوادهای مؤمن و مذهبی، دیده به جهان گشود،به عنوان بسیجی گردان مهندسی رزمی در لشکر 17 علی بن ابیطالب(ع) مشغول به خدمت شد. او پس از مدتی در بیست و دوم اسفندماه سال 1364 در جزیره مجنون با اصابت ترکش به سرش به قافله شهدا پیوست و پیکرش در زادگاهش به خار سپرده شد.

captcha
آخرین اخبار