اجراي طرح پاکسازي نقاط آلوده و جمع آوري 84 نفر از معتادان متجاهر و توزیع کنندگان مواد مخدر در اراک 

فرمانده انتظامی شهرستان اراک استان از دستگیری 84 معتاد متجاهر و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 5 کیلو گرم انواع مواد مخدر در بازرسی از آنها در طرح عملياتي يك روزه پليس در اين شهرستان خبر داد. 
کد خبر: ۸۸۸۰۰ تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۳

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی شهرستان اراک استان از دستگیری 84 معتاد متجاهر و توزیع کننده مواد مخدر و کشف 5 کیلو گرم انواع مواد مخدر در بازرسی از آنها در طرح عملياتي يك روزه پليس در اين شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "امیر مختاری" در تشریح جزئیات این خبر بیان داشت: به منظور ارتقاء امنيت اجتماعي و جلب رضايت عمومي مردم، روز گذشته طرح تشديد فعاليت هاي انتظامي و جمع آوري معتادان پر خطر با محوریت پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز درشهرک های مسکونی علي ابن ابيطالب (ع) و حضرت ولي عصر(عج) شهرستان اراک، با بهره گيري از توان انتظامي و عملياتي با قدرت و جديت تمام اجرا شد.

وی خاطر نشان کرد: در این طرح عملیاتی، 80 معتاد متجاهر و 4 توزیع کننده مواد مخدر شناسایی، دستگیر و 5 کیلوگرم انواع مواد مخدر از آنان کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اراک در پایان با اشاره به ادامه داشتن طرح های نوبه ای جمع آوري معتادان متجاهر، افزود: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکيل پرونده برای سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شدند.

انتهای پیام/