با رعایت این نکات ساده شارژ بیشتری ذخیره کنید پاسخی به ابهامات تجارت روبلی_ ریالی/ اثربخشی دلار کاهش می‌یابد  یک فوتی و شناسایی ۱۶۱مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی رعایت تقوا در قوه قضائیه ضروری است/ خبرنگاران در جبهه جهاد روشنگری، حق‌طلبانه کنشگری کنند پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در فراهان چرا جشن حافظ به پروژه امنیتی «الیاس یالچینتاش» پاس گل داد؟ +عکس قوام دین به امر به معروف و نهی از منکر است/ قیام امام حسین(ع) برای بسط فرائض الهی در جامعه بود اجتماع عزادارن حسینی با «لبیک یا حسین» در فراهان مذاکرات لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین/درگیری نظامی چین و تایوان/آخرین اخبار پرتاب ماهواره ایرانی خیام نمیر چیرو/ اعتراض بازیکنان تیم ملی به دخالت ۲ نماینده مجلس
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۵
کد خبر: 88798
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۷:۴۵
رئیس اتاق اصناف اراک در گفتگو با دیارآفتاب؛

مسئولان عزم جدی برای انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهراراک ندارند/ بیش از 90درصد واحدهای شهرک خودرو به افراد متفرقه واگذار شده!

زند رئیس اتاق اصناف اراک گفت: اصلی ترین علت عدم انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر، نبود عزم جدی در مسئولان امر است.

به گزارش دیار آفتاب؛ سوم مرداد ماه در جلسه بررسی انتقال صنوف آلاینده شهر اراک که با حضور استاندار مرکزی و رئیس اتاق اصناف برگزار شد، مقرر شد تا صنوف آلاینده غیرخودرویی در زمینی که به زودی مکان آن مشخص می شود، منتقل شوند. برای پیگیری موضوع را از رئیس اتاق اصناف جویا شدیم.

جمشید زند رئیس اتاق اصناف اراک در گفتگو با دیارآفتاب در خصوص علت ناموفق بودن انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر، گفت: اصلی ترین علت عدم انتقال صنوف آلاینده به خارج از شهر، نبود عزم جدی در مسئولان امر است.

وی افزود: برای مثال شهرک خودرو که سال ها از شروع به ساخت آن می گذرد و هنوز به طور کامل تکمیل نشده، به دلیل هزینه تمام شده بالا، مشکلاتی در نقشه کشی، نبود جای پارک برای خودرو ها و ... با استقبال بسیار کم صنوف خودرویی مواجه شده و تا بحال که بیش از 300 واحد آن آماده شده، غالبا و بیش از 90درصد توسط صنوف غیرمرتبط خریداری شده است.

رئیس اتاق اصناف اراک تصریح کرد: پس از جلسه چند روز گذشته در استانداری همچنان تصمیمی برای تخصیص زمین جهت انتقال صنوف آلاینده غیرخودرویی اتخاذ نشده و این موضوع در بلاتکلیفی قرار دارد. اگر این تخصیص زمین با همفکری با اتاق اصناف صورت پذیرد می توان تمام اصناف آلاینده را ملزم به نقل مکان کرد ولی اگر این کار هم بدون همفکری و همانند شهرک خودرو صورت پذیرد، صنوف پذیرای مکان جدید نخواهند بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار