مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۸
کد خبر: 88791
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۰

زیرساخت‌های جاده روستای گردشگری نظم‌آباد اراک توسعه می‌یابد

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی از توسعه زیرساخت‌های گردشگری جاده روستای گردشگری نظم‌آباد اراک خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ مصطفی مرزبان اظهار کرد: عملیات اجرایی توسعه زیرساخت‌های گردشگری و اصلاح راه دسترسی به مجتمع گردشگری سعادت واقع در ابتدای روستای گردشگری نظم‌آباد اراک آغاز شد.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان مرکزی افزود:برای اصلاح راه دسترسی به این مجتمع گردشگری که دو سال پیش فعالیت خود را با داشتن فضایی برای پذیرایی و سفره‌خانه سنتی، آغاز کرد، مبلغ 2 میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شده است.

وی بیان کرد: روستای نظم‌آباد در حاشیه شهر اراک به عنوان یکی از روستاهای هدف گردشگری استان است و به دلیل ویژگی‌های موجود و شاخص‌های لازم، محل مناسبی برای سرمایه‌گذاری و ایجاد مجموعه های گردشگری محسوب می‌شود، البته به‌دلیل عدم توسعه زیرساخت‌های مناسب از جمله راه دسترسی، وجود شبکه آب و فاضلاب مناسب و... شرایط برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران قدری سخت و دشوار کرده است.

مرزبان اضافه کرد: در حال حاضر معاونت امور عمرانی استانداری مرکزی در حال تهیه طرح جامع و مطالعات امکان‌سنجی در روستای مذکور است که در واقع این طرح چگونگی تامین زیرساخت‌های مناسب و ارتقای ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری محل را مشخص می‌کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار