شهردار اراک:

 ۳۰ طرح عمرانی در اراک آماده بهره‌برداری است

بیاتیان گفت:۳۰ طرح عمران شهری در اراک آماده بهره‌برداری است.
کد خبر: ۸۸۷۸۹ تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۹

به گزارش دیار آفتاب؛ بیاتیان با اشاره به اینکه ۳۰ طرح عمران شهری در اراک آماده بهره‌برداری است گفت: برای افتتاح این طرح‌ها بیش از یک‌هزار میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

وی بیان کرد: اجرای طرح ملی پلاک کوبی منازل، افتتاح روگذر مسیر میدان مقاومت، خرید سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی و ۲ موتورسیکلت آتش‌نشانی، بازگشایی لاین دوم خیابان تره‌بار، خرید یک دستگاه خط‌کش معابر و بازسازی و باز پیرایی پارک‌های سطح شهر، بخشی از این طرح‌ها است.

شهردار اراک ادامه داد: نورپردازی زیرگذر بیمارستان امام خمینی ( ره) و تقاطع شهید کاوه نبیری، حفر چاه آب در محل دفن زباله، تکمیل فرآیند تصفیه خانه کشتارگاه، آغاز عملیات اجرایی بازارچه میوه و تره‌بار در شهرک پردیس و جهانگیری، افتتاح مسیر سلامت در خیابان دریانوش و بهره‌برداری از پارک سلامت در بلوار غدیر، بخش دیگری از این طرح‌های عمران شهری است. 

 بیاتیان اظهار داشت: ۲ دستگاه ژنراتور برق برای حل مشکل قطعی‌های احتمالی برق در شورای شهر و آتش‌نشانی خریداری شده و ساختمان مدیریت بحران شهرداری نیز تکمیل شده و ناحیه ۳ منطقه ۳ شهرداری اراک در کوی علی‌بن‌ابیطالب (ع) نیز آماده بهره‌برداری است.

انتهای پیام/