ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۰
کد خبر: 88789
تاریخ انتشار: ۰۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۴
شهردار اراک:

 ۳۰ طرح عمرانی در اراک آماده بهره‌برداری است

بیاتیان گفت:۳۰ طرح عمران شهری در اراک آماده بهره‌برداری است.

به گزارش دیار آفتاب؛ بیاتیان با اشاره به اینکه ۳۰ طرح عمران شهری در اراک آماده بهره‌برداری است گفت: برای افتتاح این طرح‌ها بیش از یک‌هزار میلیارد ریال اعتبار صرف شده است.

وی بیان کرد: اجرای طرح ملی پلاک کوبی منازل، افتتاح روگذر مسیر میدان مقاومت، خرید سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی و ۲ موتورسیکلت آتش‌نشانی، بازگشایی لاین دوم خیابان تره‌بار، خرید یک دستگاه خط‌کش معابر و بازسازی و باز پیرایی پارک‌های سطح شهر، بخشی از این طرح‌ها است.

شهردار اراک ادامه داد: نورپردازی زیرگذر بیمارستان امام خمینی ( ره) و تقاطع شهید کاوه نبیری، حفر چاه آب در محل دفن زباله، تکمیل فرآیند تصفیه خانه کشتارگاه، آغاز عملیات اجرایی بازارچه میوه و تره‌بار در شهرک پردیس و جهانگیری، افتتاح مسیر سلامت در خیابان دریانوش و بهره‌برداری از پارک سلامت در بلوار غدیر، بخش دیگری از این طرح‌های عمران شهری است. 

 بیاتیان اظهار داشت: ۲ دستگاه ژنراتور برق برای حل مشکل قطعی‌های احتمالی برق در شورای شهر و آتش‌نشانی خریداری شده و ساختمان مدیریت بحران شهرداری نیز تکمیل شده و ناحیه ۳ منطقه ۳ شهرداری اراک در کوی علی‌بن‌ابیطالب (ع) نیز آماده بهره‌برداری است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار