مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۲
کد خبر: 88784
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱
گزارش تصویری/

آیین تقدیر از خانواده شهید رجبعلی جودکی

آیین تقدیر از خانواده شهید رجبعلی جودکی از شهدای والامقام سایت سوباشی با حضور جمعی از مسئولین استانی و فرماندهان نظامی در گلزار مطهر شهدای اراک برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛آیین تقدیر از خانواده شهید رجبعلی جودکی از  شهدای والامقام سایت سوباشی با حضور جمعی از مسئولین استانی و فرماندهان نظامی در گلزار مطهر شهدای اراک  برگزار شد.

شهید والامقام رجبعلی جودکی در پنجم مرداد ماه سال 1333 در شهرستان اراک و در خانواده‌ای مذهبی و منظم که به نظم و ترتیب و برنامه‌ریزی در زندگی خیلی اهمیت می‌دادند، دیده به جهان هستی گشود ،سروان نیروی هوایی ارتش بود و فعالیتش را در ارتش به حد اعلای خویش رسانده بود. فرمانده‌ی پایگاه سوم شکاری همدان شده بود و در جایگاه فرماندهی همیشه در صحنه‌ها حاضر بود،در سال 1359 ازدواج کرد و در هنگام شهادت دو فرزند داشت تا سرانجام در روز ولادتش در بمباران هوایی پایگاه سوم شکاری همدان به شهادت رسید.

شادی ارواح طیبه پاک و مطهر امام و شهدای انقلاب اسلامی و خصوصا 19 شهید والامقام سایت سوباشی و شهید والامقام قاسم جلیلوند صلوات

captcha
آخرین اخبار