کشف 19 میلیارد ریال انواع کالای قاچاق در مرکزی / 8 دستگاه خودروی شوتی توقیف شد ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۹
کد خبر: 88783
تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۷:۵۸
گزارش تصویری/

آیین گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد و شهدای والامقام سایت سوباشی در اراک

به مناسبت پنجم مرداد آیین گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد و گرامیداشت شهدای والامقام سایت سوباشی با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و مسئولین برگزار شد.

به گزارش دیار آفتاب؛به مناسبت پنجم مرداد آیین گرامیداشت سالروز عملیات مرصاد و گرامیداشت شهدای والامقام سایت سوباشی با حضور جمعی از فرماندهان نظامی و مسئولین برگزار شد.

دلیر مردان پدافند هوایی جمهوری اسلامی ایران، دوشادوش هوانیروز قهرمان و نیروی هوایی سرافراز، آنچنان قدرتمند در برابر بعثی‌ها و منافقین ظاهر شدند که نیروی هوایی عراق جز فرار و شکست طرح پشتیبانی منافقین، چاره‌ای دیگر نداشتند و شکست سنگین منافقین درس عبرتی شد برای دشمنان که دیگر چشم طمع به این خاک دلیر پرور ندوزند.

در واقع عملکرد پدافند هوایی در عملیات مرصاد و حتی پس از شهادت زبده‌ترین کارکنان خود در سوباشی نشان دهنده این مطلب است که غیور مردان پدافند هوایی هرگز در برابر هیچ نوع تهدیدی هراسی نداشته و در راه دفاع از آرمان‌ها و اعتقادات خود هر شهید پدافندی را سند افتخار و برگ زرینی بر عملکرد خود دانسته و با تبدیل تهدیدها به فرصت، به هر طریق ممکن اجازه حضور ناپاک دشمن در آسمان مقدس کشور را نخواهند داد.

شادی ارواح طیبه امام و  ۱۹ شهید والامقام ارتشی در سایت سوباشی  فاتحه و صلوات

captcha
آخرین اخبار