آغاز بارگیری و ارسال سراسری محوله ۱۰۰۰ تنی مرغ وارداتی در بندرعباس

در پی صدور دستور قضایی برای ترخیص فوری محموله ۱۰۰۰ تنی مرغ وارداتی موجود در بندر شهید رجایی بندرعباس ، روند بارگیری و ارسال این محموله بزرگ به سراسر کشور آغاز شده است.
کد خبر: ۸۸۷۷۷ تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۱۱

به گزارش دیار آفتاب؛ علی صالحی رئیس کل دادگستری استان هرمزگان صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی هرمز با اشاره به دستور ریاست قوه قضاییه مبنی بر لزوم نظارت دستگاه قضایی بر بازار و کنترل قیمت‌ها اظهار کرد: پس از صدور دستورهای قضایی در راستای پیگیری حقوق عامه مردم، 1000 تن مرغ وارداتی در بندر شهید رجایی شهرستان بندرعباس به وسیله کامیون های حمل و نقل جاده ای در حال بارگیری و ارسال به نقاط مختلف کشور هستند.

صالحی با بیان اینکه این اقدام دستگاه قضا نتیجه همراهی و همکاری مردم و رسانه های استان هرمزگان با دستگاه قضایی بوده است، از تلاش های بی وقفه این قشر از جامعه تقدیر کرد.

رئیس کل دادگستری استان هرمزگان گفت: خوشبختانه با ورود به موقع دستگاه قضایی به موضوع و همکاری های خوبی که از سوی دستگاه های اجرایی و صاحبان کالا رقم خورد، هم اکنون در کمتر از ۲۴ ساعت پس از صدور این دستور ، بارگیری و ارسال این محموله بزرگ مرغ به نقاط مختلف کشور آغاز شده است.

صالحی بر لزوم جلوگیری از تحمیل هزینه های بیشتر ناشی از تأخیر در ترخیص این کالای اساسی به بیت المال تاکید و خاطرنشان کرد: گام مهمی به منظور تأمین نیاز بازار برداشته شد.

انتهای پیام /