آیت‌الله دری نجف‌آبادی:

دولت آینده را برای گره‌گشایی از مشکلات مردم همه‌جانبه حمایت و پشتیبانی کنیم

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: دولت آینده باید با رویکردی جهادی و انقلابی همراه با قاطعیت و جدیت در راستای حل مشکلات مردم گام بردارد و برای گره‌گشایی از مشکلات مردم اقدامات جهادی انجام دهد و نیاز است همه با وحدت و هم‌افزایی همه‌جانبه دولت آینده را حمایت و پشتیبانی کنیم.
کد خبر: ۸۸۷۷۶ تاریخ انتشار: ۰۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۸

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی در مراسم یادبود علیرضا تابش رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت: نهاد انقلابی بنیاد مسکن یکی از یادگارهای ارزشمند حضرت امام(ره) است که در طول انقلاب اسلامی همواره خدمات و اقدامات ارزشمندی انجام داده که باید استمرار داشته باشد.

دری نجف‌آبادی اظهار کرد: بنیاد مسکن انقلاب اسلامی امروز وظیفه حساس و سنگینی در قبال مسکن مردم و خصوصاً مستضعفین دارد که باید به‌خوبی برای تحقق آنها انجام‌وظیفه کند.

وی ادامه داد: بازسازی، تعمیر و مرمت خانه‌های روستایی و ساخت منزل برای نیازمندان و راه‌اندازی نهضت خانه‌سازی برای مستضعفین از وظایف مهم بنیاد مسکن است که باید به آنها توجه داشته باشد.

امام‌جمعه اراک افزود: نهادهای انقلابی فرصت خدمت‌رسانی به مردم را غنیمت بشمارند و از آن برای رفع مشکلات مردم به‌خوبی استفاده کنند و خدمت به مردم را برای خود افتخار و نعمت الهی بدانند.

دری نجف‌آبادی اظهار کرد: مسئولیت‌ها در نظام اسلامی بستری برای سبقت گرفتن درراه خدمت به مردم است و نباید فریب ظاهر مسئولیت‌ها را خورد و اسیر مادیات و حاشیه‌ها شد.

وی اضافه کرد: امروز به برکت انقلاب اسلامی فرصت خدمت‌رسانی به مردم به‌خوبی فراهم‌شده و لذا باید از آن استفاده کرد چراکه فرصت انقلاب اسلامی تکرار نشدنی است و آیندگان از ما انتظار دارند از این فرصت ایجادشده به‌خوبی استفاده کنیم.

نماینده ولی‌فقیه در استان مرکزی گفت: ملت ایران در طول انقلاب اسلامی همواره قدرشناس مسئولین خدمتگزار بوده‌اند و بزرگ‌ترین پشتوانه مسئولین مردم هستند که بارأی و حمایت‌های خود مسئولین را برای انجام اقدامات بزرگ یاری می‌دهند.

امام‌جمعه اراک با اشاره به اینکه راهکار حل مشکلات فعلی کشور و عبور از بحران‌ها مدیریت جهادی و انقلابی است ادامه داد: دستگاه‌های اداری و نهادهای انقلابی باید پیش‌قراول مدیریت جهادی و انقلابی باشند.

وی با تأکید بر اینکه شرایط پیش رو کشور از یک شرایط پیچیده و حساسی برخوردار است که باید با مدیریت جهادی و انقلابی از مقطع فعلی عبور کرد افزود: این نیازمند وحدت و هم‌افزایی همه‌جانبه در کشور است که باید موردتوجه همه باشد.

دری نجف‌آبادی اظهار کرد: شهدای انقلاب اسلامی در همه عرصه‌ها وجودشان تنها خدمت، صداقت وامانت بود و در این مسیر آماده هرگونه جان‌فشانی و مجاهدت بودند و امروز شهدا الگوهای زنده و واقعی ملت و مسئولین هستند که باید با تاسی از آنها راه با افتخارشان را ادامه دهیم.

امام جمعه اراک بیان کرد: خدمت گذاری صادقانه به مردم مهمترین انتظار شهدا از مسئولین است که همه باید ضمن تکریم و گرامیداشت یاد و خاطر آنها انتظار به حقشان را محقق سازیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: در شرایط فعلی کشور مدیدیت مصرف آب و برق یکی از واجب ترین اقدامات و اولویت ها است که مسئولین با برنامه ریزی صحیح و مردم با اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی باید در این مسیر گام بردارند.

وی افزود: دولت آینده باید با رویکردی جهادی و انقلابی همراه با قاطعیت و جدیت در راستای حل مشکلات مردم گام بردارد و برای گره گشایی از مشکلات مردم اقدامات جهادی انجام دهد و نیاز است همه با وحدت و هم افزایی همه جانبه دولت آینده را حمایت و پشتیبانی کنیم.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: مرحوم آقای تابش رئیس فقید بنیاد مسکن انقلاب اسلامی از خدمت گذاران صادق نظام اسلامی بود که در طول مسئولیت‌های مختلف منشأ خدمات و برکات زیادی برای مردم و انقلاب شد و مردم و انقلاب اسلامی اقدامات ماندگار آن مرحوم را فراموش نخواهند کرد.

انتهای پیام/