مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۱۲
کد خبر: 88748
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۰۶
آیت الله دری نجف آبادی:

بسیج امکانات و تجهیزات برای مقابله با کرونا یک ضرورت مهم است

امام‌جمعه اراک گفت: بسیج همه امکانات و تجهیزات برای مقابله همه جانبه و درمان بیماری کرونا یک ضرورت مهم است که باید قابل توجه باشد.

به گزارش دیار آفتاب؛ آیت الله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در جلسه هیأت امناء بیمارستان آیت ا... خوانساری گفت: کار در حوزه سلامت گام برداشتن در مسیر اهل بیت(ع) و خدمت صادقانه به مردم است و اقدامی ارزشمند و قابل تقدیر است که همه مردم و اقشار جامعه باید در این راستا مشارکت داشته باشند.

دری نجف آبادی اظهار کرد: پیشگیری در حوزه بهداشت و درمان یک اولویت و الزام مهم است و در مورد بیماری سرطان نیز اهمیت بیشتری دارد که بیمارستان تخصصی آیت الله خوانساری علاوه بر درمان در این راستا گام برمی دارد.

وی ادامه داد: جایگاه و پیشرفت بیمارستان آیت الله خوانساری امروز در وضعیت بسیار خوبی است و قطعا توسعه روز افزون این بیمارستان در کاهش و درمان بیماری سرطان نیز تاثیر زیادی خواهد داشت.

امام جمعه اراک گفت: نقش آفرینی بیمارستان آیت الله خوانساری در درمان بیماران کرونایی بسیار چشمگیر بود که بسیاری از تهدیدات را از جامعه دور کرد.

وی افزود: بسیج همه امکانات و تجهیزات برای مقابله همه جانبه و درمان بیماری کرونا یک ضرورت مهم است که باید قابل توجه باشد.

نماینده ولی فقيه در استان مرکزی گفت: استان مرکزی از ابتدای بیماری کرونا همواره در مبارزه و کاهش آسیب های بیماری کرونا پیشگام و پیشتاز بوده و عملکرد بسیار درخشانی دارد.

دری نجف آبادی اظهار کرد: اختصاص مصلی اراک به مرکز اصلی واکسیناسیون نشان از عزم جدی مسئولین استان به سلامت مردم و جامعه دارد و امیدواریم با مشارکت همه دستگاه ها و البته رعایت پروتکل ها توسط مردم آسیب های بیماری کاهش پیدا کند و شر این بیماری از جامعه بشریت کنده شود.

امام جمعه اراک افزود: آموزش و پژوهش در حوزه سلامت باید با جدیت دنبال شود چراکه آموزش مهمترین زیرساخت در حوزه سلامت است و باید به طور مستمر به آن اهمیت داد.

وی خاطرنشان کرد: با مشارکت استاندار  ۱ میلیارد تومان برای تکمیل فاز سوم بیمارستان آیت الله خوانساری هدیه می کنیم و امیدواریم با مشارکت خیرین و مردم به زودی شاهد تکمیل فاز سوم این بیمارستان باشیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار