رکورددار مدال آوری تاریخ شنای معلولان ایران

غیرت ورزشکاران ایران علی رغم حمایت مسئولین آنها را تاریخ ساز می کند/ جواد فروغی با طلای المپیک، کام مردم را در اوج تنگناهای اقتصادی شیرین کرد

شاهین ایزدیار گفت: زمانی که یک موفقیتی را برای ایران به دست می آورد، مردم علی رغم تنگناهای اقتصادی که با آن مواجه هستند لحظاتی غم های خود را فراموش می کنند.
کد خبر: ۸۸۷۴۶ تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۵۵

به گزارش دیار آفتاب؛ رکورددار مدال آوری تاریخ شنای معلولان ایران در باره کسب مدال طلای المپیک توسط جواد فروغی، در گفتگو با خبرنگار تیتریک، گفت: هر ورزشکاری تمام توان خود را به کار می گیرد تا بتواند بهترین عملکرد را در مسابقات جهانی ارائه دهد. 

شاهین ایزدیار با اشاره به اینکه همه ما از مدال طلای ورزشکار کشورمان خوشحال شدیم، افزود: هیچ کسی انتظار نداشت در رشته تیراندازی، ایران بتواند طلای المپیک را دریافت کند، جواد فروغی با این کار تاریخ ساز شد و پایان خوشی را بعد از  تمام لحظات سخت و محدودیت هایی که برای خودش قائل شده بود رقم زد. 

وی اظهار داشت: شادی رفتن روی سکوی قهرمانی قابل وصف نیست و مردم از مشکلات زیادی که یک ورزشکار برای رسیدن به هدفش متحمل شده است، همان لبخند دریافت مدال را مشاهده می کنند، به اهتزاز درآمدن پرچم ایران در جهان، علاوه بر ملت ایران کام ورزشکاری که این اتفاق بزرگ را محقق کرده است را هم شیرین خواهد کرد. 

ایزدیار تصریح کرد: زمانی که سرود ملی ایران در مسابقات بین المللی طنین انداز می شود، اشک شوق مردم را به دنبال دارد، زمانی که یک جوان موفقیتی را برای کشورمان به دست می آورد، مردم علی رغم تنگناهای اقتصادی که با آن مواجه هستند لحظاتی غم های خود را فراموش می کنند. 

وی گفت: متاسفانه حمایت مسئولین از ورزشکاران سال به سال کمرنگ تر شده و عملا عملکرد خوبی را در حداقل در حوزه شنا از آنها شاهد نبوده ایم، اغلب مدال آوران المپیک هم طی سال های اخیر به این نتیجه رسیده اند، ورزشکار ایرانی تنها با همت و غیرت شخصی و بدون حمایتی از جانب مسئولین افتخار آفرین می شود. 

عضو تیم‌ ملی شنای معلولان ایران است و دارنده ۶ مدال طلا و یک نقره در بازی ‌های پاراآسیایی جاکارتا، در خاتمه خاطرنشان داشت: تنها حمایت مسئولین کشور از ورزشکاران در بازه زمانی دو مانده به مسابقات است و پس از آن عملا ورزشکار رها می شود. 

ستاره احمدی - تیتریک

انتهای پیام/