اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اراک 

فرمانده انتظامي استان از اجراي طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اراك خبر داد و گفت:‌ در اجراي اين طرح 399 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند. 
کد خبر: ۸۸۷۳۲ تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۶

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار " حسن مفخمی شهرستانی" در تشريح اين خبر بیان داشت:در ادامه طرح هاي امنيت بخش پليس و با توجه به برآوردهاي اجتماعي انجام شده از ميزان فراواني جرايم و درخواست ها و گزارش هاي مردمي از سامانه هاي تلفني 110 و 197، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اراك به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي خاطر نشان کرد: اين طرح عملياتي كه به مدت حدود يك هفته در سطح شهرستان عملياتي شد، با بهره گيري از ظرفيت هاي پليس های تخصصی در مركز استان 399 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي استان مركزي افزود:‌ در اجراي اين طرح، در حدود 347 كيلوگرم انواع مواد مخدر از خرده فروشان كشف شد و تعداد 266 نفر خرده فروش ، معتاد متجاهر و قاچاقچی نيز دستگير شدند.

سردار" مفخمی شهرستانی" ادامه داد:‌ در اجراي اين طرح، 133 نفر سارق دستگير و در اعتراف آنان 273فقره انواع سرقت كشف شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اراک همچنين 7 قبضه سلاح غیر مجاز از متخلفان کشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي در پایان تلفن هاي 110 و 197 را مهم ترين پل هاي ارتباطي پليس با مردم خواند و گفت: اين سامانه هاي ارتباطي در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش ها و پاسخگويي به انتقادها، پيشنهادها، نقطه نظرات و هر گونه پيام تقدير از نوع عملكرد كاركنان ناجاست.

انتهای پیام/