مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۴۵
کد خبر: 88732
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۲۳

اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اراک 

فرمانده انتظامي استان از اجراي طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اراك خبر داد و گفت:‌ در اجراي اين طرح 399 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير شدند. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار " حسن مفخمی شهرستانی" در تشريح اين خبر بیان داشت:در ادامه طرح هاي امنيت بخش پليس و با توجه به برآوردهاي اجتماعي انجام شده از ميزان فراواني جرايم و درخواست ها و گزارش هاي مردمي از سامانه هاي تلفني 110 و 197، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در شهرستان اراك به مرحله اجرا گذاشته شد.

وي خاطر نشان کرد: اين طرح عملياتي كه به مدت حدود يك هفته در سطح شهرستان عملياتي شد، با بهره گيري از ظرفيت هاي پليس های تخصصی در مركز استان 399 نفر به دليل ارتكاب جرايم مختلف دستگير و با تشكيل پرونده به مراجع قضائي معرفي شدند.

فرمانده انتظامي استان مركزي افزود:‌ در اجراي اين طرح، در حدود 347 كيلوگرم انواع مواد مخدر از خرده فروشان كشف شد و تعداد 266 نفر خرده فروش ، معتاد متجاهر و قاچاقچی نيز دستگير شدند.

سردار" مفخمی شهرستانی" ادامه داد:‌ در اجراي اين طرح، 133 نفر سارق دستگير و در اعتراف آنان 273فقره انواع سرقت كشف شد.

اين مقام انتظامي اضافه كرد: در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در اراک همچنين 7 قبضه سلاح غیر مجاز از متخلفان کشف شد.

فرمانده انتظامي استان مركزي در پایان تلفن هاي 110 و 197 را مهم ترين پل هاي ارتباطي پليس با مردم خواند و گفت: اين سامانه هاي ارتباطي در كليه ساعات شبانه روز آماده دريافت گزارش ها و پاسخگويي به انتقادها، پيشنهادها، نقطه نظرات و هر گونه پيام تقدير از نوع عملكرد كاركنان ناجاست.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار