مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۱۰
کد خبر: 88722
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۷
مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی خبر داد:

رشد ۱۹۴ درصدی کمک های مراکز نیکوکاری به نیازمندان

مومنی گفت: کمک‌های مراکز نیکوکاری استان مرکزی به نیازمندان در سه ماهه سال جاری به نسبت مشابه سال قبل ۱۹۴ درصد رشد داشته است.

به گزارش دیار آفتاب؛ مجید مومنی ، مدیر کل کمیته امداد استان مرکزی با بیان اینکه در حال حاضر بیش از ۲۵۰ مرکز نیکوکاری در سطح استان فعالیت می کنند ، گفت: مراکز نیکوکاری تحت نظارت کمیته امداد استان مرکزی طی سه ماهه سالجاری ۳۷ میلیاردو ۸۰۰ میلیون تومان درآمد داشته اند.

وی افزود: از این میزان درآمد ۲۶ درصد به صورت نقدی ، ۶۹ درصد در قالب کالا و پنج درصد در قالب خدمات به نیازمندان ارائه شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته ۱۹۴ درصد رشد داشته است.

مدیر کل کمیته امداد استان در ادامه گفت: در حال حاضر۱۶۲۵۹ نفر خیر و نیکوکار به همراه ۴۴۶۲۸ نفر نیازمند و ۳۸۱۶ حامی ایتام ومحسنین در شبکه ملی نیکوکاری ثبت شده و مراکز نیکوکاری در ۶ سبد نیازمندی شامل: کمک معیشت، درمان، فرهنگی، جهیزیه ، مسکن واشغال فعالیت ارائه می نمایند.

وی در پایان گفت: این مراکز با مسئولیت پذیری و مشارکت هیئت‌های عامل بصورت عمومی وتخصصی در حال فعالیت هستند وبه صورت محله محور بوده و با شناسایی نیازمندان و بهره‌گیری از ظرفیت خیران ، نیکوکاران،هیات امنای مساجد، معتمدین محلی در رفع فقر و محرومیت تلاش می کنند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار