مشکلات دنیای اسلام تحمیلی و خواست قدرت‌های ضد اسلام است/ استقبال از مذاکرات میان ایران و عربستان کشف ۴۰۰ کیلوگرم تریاک در دلیجان «پرونده بنزینی» زنگنه و ابتکار به قوه قضائیه ارسال شد رویکرد برگزاری جشنواره مالک اشتر الگوسازی و تربیت الگو است جهاد علمی مهمترین ماموریت بسیج در گام دوم انقلاب است پیوند کلیه حیوان به انسان برای نخستین بار در جهان مدیرکل آژانس اتمی: طی چند روز آینده به تهران می‌روم دستور رئیس‌جمهور به سه وزارتخانه برای نظارت جدی بر قیمت‌ها و تنظیم بازار طلاب جهادی دوشادوش اقشار مختلف مردم در مبارزه با کرونا تلاش کردند مراحل پیش روی جاماندگان سهام عدالت/بلاتکلیفی سهام عدالت فوت شدگان
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۴۰۰ - ۲۰:۱۱
کد خبر: 88719
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۳۰
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی:

همه ظرفیت های سپاه روح الله برای تأمین آب شرب مردم پای کار می آید

محترمی گفت: اعلام آمادگی می کنیم که کلیه ظرفیت های سپاه را پای کار بیاوریم تا با همراهی سایر دستگاه ها بحران و تنش آبی را تا پاییز مدیریت و برطرف کنیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: با توجه به تحصیصی که از قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) ابلاغ خواهد شد در کنار مجموعه آبفا کارهای عملیاتی را پیش خواهیم برد.

وی افزود: با توجه به اینکه این روستاها از منابع اب پایدار استفاده نمی کنند دچار مشکلاتی خواهند شد و باید اعتباراتی برای این مناطق مدنظر قرار بگیرد.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی اظهار کرد: متاسفانه در کنار طرح های توسعه ای به خصوص در روستاها به جنبه های فرهنگی و اجتماعی توجه نمی شود و در نهایت منجر به ایجاد مشکلاتی می شود لذا این مهم باید در کنار طرح ها دیده شود.

محترمی در ادامه گفت: در حال حاضر مجموعه سپاه تعدادی تانکر را به خوزستان اعزام کرده است و اخیرا هم دو تانکر آب رسان به قالهر دلیجان اعزام شده است، همچنین ما در استان با کمک خیرین 80 تانکر ثابت برای سیستان و بلوچستان تهیه و ارسال کرده ایم.

مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی تأکید کرد: اعلام آمادگی می کنیم که کلیه ظرفیت های سپاه را پای کار بیاوریم تا با همراهی سایر دستگاه ها بحران و تنش آبی را تا پاییز مدیریت و برطرف کنیم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار