سایپا ۱ - ۰ آلومینیوم؛

آلومینیوم سازان بر مدار ناکامی/ شاگردان منصوریان متحمل پنجمین باخت متوالی شدند

از سری مسابقات هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم آلومینیوم اراک با یک گل در تهران مغلوب تیم سایپا شد.
کد خبر: ۸۸۷۱۳ تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۴۳

به گزارش دیار آفتاب؛ در چارچوب مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور و از هفته بیست و هشتم آلومینیوم اراک شامگاه یکشنبه ۳ مردادماه از ساعت ۲۱:۱۵ با قضاوت علیرضا فغانی در ورزشگاه شهید دستگردی تهران رو در روی سایپا قرار گرفت.

این دیدار هر چند به لحاظ اینکه در سرنوشت یکی از تیم های سقوط کننده به دسته پایین تر تاثیر گذار بود اما پخش زنده تلویزیونی برای آن انجام نگرفته بود و آلومینیوم سازان در شرایطی به مصاف حریف رفتند که علاقه مندان این تیم پس از گذشت چندین هفته از تماشای بازی محروم بودند.

اراکی ها در این دیدار اما در نهایت همچون هفته های اخیر ناکام بودند و در نهایت با نتیجه یک بر صفر مغلوب خودروسازان شدند تا سایپا با این برد هم شرایط خود در انتهای جدول را بهبود ببخشد و آخرین امیدهایش برای بقا با هدایت سعید اخباری را زنده نگه دارد و هم پنجمین باخت متوالی منصوریان و شاگردانش را رقم بزند.

سبزپوشان اراکی با این باخت کماکان ۳۷ امتیازی ماندند ولی با توجه به نتایج رقم خورده جایگاه این تیم در رده نهم جدول دستخوش تغییر نشد تا آلومینیوم سازان با این شرایط جمعه ۸ مردادماه آخرین دیدار خود در لیگ بیستم را هم در اراک و در برابر نفت مسجد سلیمان برگزار کنند و پرونده اولین فصل حضور نماینده فوتبال استان مرکزی در لیگ برتر بسته شود.

انتهای پیام/