ماهواره ایرانی خیام امروز به فضا پرتاب می‌شود با رعایت این نکات ساده شارژ بیشتری ذخیره کنید پاسخی به ابهامات تجارت روبلی_ ریالی/ اثربخشی دلار کاهش می‌یابد  یک فوتی و شناسایی ۱۶۱مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی رعایت تقوا در قوه قضائیه ضروری است/ خبرنگاران در جبهه جهاد روشنگری، حق‌طلبانه کنشگری کنند پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در فراهان چرا جشن حافظ به پروژه امنیتی «الیاس یالچینتاش» پاس گل داد؟ +عکس قوام دین به امر به معروف و نهی از منکر است/ قیام امام حسین(ع) برای بسط فرائض الهی در جامعه بود اجتماع عزادارن حسینی با «لبیک یا حسین» در فراهان مذاکرات لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین/درگیری نظامی چین و تایوان/آخرین اخبار پرتاب ماهواره ایرانی خیام
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۱
کد خبر: 88708
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۷
فرمانده نیروی دریایی سپاه:

به نوکری مردم افتخار می‌کنیم/۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در خدمت مردم‌

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ارتقا و توسعه مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه یکی از اهداف این نیرو در راستای خدمت رسانی به مردم بوده و ما به نوکری مردم افتخار می‌کنیم و از کادر درمان در جهت خدمت صادقانه به مردم‌تشکر می‌کنم.

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از بلاغ، سردار علیرضا تنگسیری در مراسم بهره برداری از ساختمان اورژانس، رادیو لوژی و آزمایشگاه سپهبد شهید سلیمانی بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی چالوس اظهار کرد: ما تا زمانی انقلابی بودیم کار‌ها پیش می‌رفت و وقتی سیاسی شدیم خیلی لطمه وارد شد بنابراین همواره باید انقلابی فکر و عمل کنیم.

وی بیان کرد: تلاش برای رفع مشکلات مردم و خدمت صادقانه به مردم باید در اولویت باشند و تمام خدمات و تلاش ما در این راستا خواهد بود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تصریح کرد: چالوس به فرموده مقام‌معظم رهبری قدمگاه بیش از ۲۱ هزار شهید گیلان و مازندران بوده و توسعه و ارتقاء وضعیت سلامت، کوچکترین خدمت ما به این سرزمین بوده است.

این مسئول گفت: ارتقا و توسعه مراکز درمانی نیروی دریایی سپاه یکی از اهداف این نیرو در راستای خدمت رسانی به مردم بوده و ما به نوکری مردم افتخار می‌کنیم و از کادر درمان در جهت خدمت صادقانه به مردم‌تشکر می‌کنم.

تنگسیری افزود: در نیروی دریایی سپاه در بحث درمان قدم‌های بسیار بزرگی از سوی فرمانده بهداری این نیرو برداشته شده است و شاهد خدمات مطلوب حوزه درمان در استان‌های مختلف به مردم هستیم و ۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در حال خدمت به مردم‌ هستند.

وی گفت: از ۱۵ مرکز درمانی این نیرو ۶ مرکز بیمارستانی هستند که با تمام امکانان و تجهیزات در حال خدمت با مردم‌هستند و تجهیز و توسعه این مراکز در دستور کار قرار دارد.

تنگسیری خاطر نشان کرد: در مقطعی که مردم با مشکلات اقتصادی روبرو هستند نباید بگذاریم در حوزه درمان هم‌مشکل داشته باشند و باید سطح خدمات خود را بالا ببریم.

وی افزود: در مبارزه با ویروس کرونا، تمام بیمارستان‌ها را کرونایی کردیم و به ارایه خدمات در این‌زمینه پرداختیم و چند بیمارستان صحرایی نیز بنا کردیم و تا آخرین‌روز مبارزه با ویروس منحوس کرونا در کنار مردم هستیم.

نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی نیز گفت: تلاش برای ارتقای سلامت مردم منطقه ادامه دارد و در این زمینه اقداماتی انجام شده است.

محمد علی محسنی تصریح کرد: سپاه پاسداران همواره در خدمت رسانی مطلوب نقش ویژه‌ای داشته و در مبارزه با ویروس منحوس کرونا سپاه پاسداران با اجرای طرح ویژه شهید سلیمانی خدمات مطلوبی انجام دادند تا زنجیره این ویروس را قطع کنند.

محسنی بیان کرد: ارتقای بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه چالوس هدیه خوب به مردم در جهت ارتقای سلامت مردم بوده است.

نماینده مردم چالوس، نوشهر و کلاردشت گفت: انتظار است مردم ویروس کرونا را جدی بگیرند و چهره‌های این ویروس در حال تغییر است و انتظار است مردم رعایت کنند و مواظب باشند و از کادر درمان تشکر ویژه داریم که ایثارگری می‌کنند.

فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه نیز در  این مراسم گفت: فاز سوم بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه چالوس با تلاش مدیر بیمارستان و نگاه ویژه نیروی دریایی سپاه انجام‌شده است.

سید علی موسوی جزایری افزود: ساختمان جدید بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه چالوس دارای بخش‌های اورژانس، رادیولوژی، اتاق عمل سراپایی، آی س یو، سی سی یو، آنژیوگرافی می‌باشد.

وی ادامه داد: مساحت بیمارستان امام رضا (ع) چالوس ۱۱ هزار و ۶۰۵ مترمربع است که سال ۹۵ از درمانگاه و مرکز جراحی محدود به بیمارستان تبدیل شده بود و بیمارستان کنونی یکی از کاملترین بیمارستان‌های نیروی دریایی سپاه در کشور است.

موسوی جزایری تاکید کرد: در فاز بعدی، این بیمارستان مجهز به تجهیزات ام آر آی خواهد شد و ساختمان آن ساخته و فضای فیزیکی آن مهیا شده است.

وی گفت: خدمت رسانی مطلوب به مردم از اولویت‌های بهداری نیروی دریایی سپاه است و در این راستا دیگر مراکز درمانی این نیرو نیز تجهیز و توسعه می‌یابند.

به گفته وی آنژیوگرافی یکی از بخش‌های مهم بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه شهرستان چالوس به شمار می‌رود که از درخواست‌های مهم و نیاز اساسی مردم بوده است.

فرمانده بهداری نیروی دریایی سپاه گفت: در نیروی دریایی سپاه در بحث درمان، قدم‌های بسیار بزرگی از سوی فرمانده بهداری این نیرو برداشته شده است و شاهد خدمات مطلوب حوزه درمان در استان‌های مختلف به مردم هستیم و ۱۵ مرکز درمانی نیروی دریایی سپاه در حال خدمت به مردم‌هستند.

رئیس بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه پاسداران چالوس نیز در این مراسم گفت: سپاه همواره در خدمت مردم بوده و این خدمت را افتخار خود می‌داند.

محمدعلی مهری فیروزجایی افزود: فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران نگاه ویژه‌ای به بیمارستان امام رضا (ع) نیروی دریایی سپاه چالوس داشته که نهایت تقدیر و تشکر را دارم.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار