25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۸
کد خبر: 88707
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۶
ملی پوش تیم کانوپولوی ایران در گفتگو با دیارآفتاب:

آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است / فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای ایران افتخار آفرید

ملیکا برون با اشاره به اینکه آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است بیان کرد: جواد فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای جمهوری اسلامی ایران افتخار آفرید.

ملیکا برون ملی پوش تیم کانوپولوی ایران در گفتگو با دیار آفتاب؛  با اشاره به کسب مدال طلای المپیک توسط جواد فروغی در رشته تیراندازی، گفت: المپیک بالاترین رده ورزشی هستش که هر ورزشکاری آرزو دارد به این مسابقات راه پیدا کند.

برون با اشاره به اینکه کسب سهمیه المپیک هم خودش یک افتخار برای هر ورزشکاری است و بسیار سخت است اظهار کرد: اینکه بتوانی به مسابقات المپیک راه پیدا کنی و مدل کسب کنید کار بزرگی است.

وی با تاکید بر اینکه از کسب مدال طلای المپیک توسط جواد فرغی بسیار خوشحال شدم ادامه داد: تا قبل از کسب مدل خیلی شناختی نسبت به این ورزشکار خوب کشورمان نداشتم این نشان می دهد فروغی به دور از هیاهو تمرینات خود را پشت سر گذاشت و مزد زحمات خودش را با کسب مدل دریافت کرد.

ملی پوش تیم کانوپولوی ایران با اشاره به اینکه آرزوی هر ورزشکاری کسب مدال المپیک است بیان کرد: جواد فروغی با کسب مدال طلای المپیک برای جمهوری اسلامی ایران افتخار آفرید.

برون خاطرنشان کرد: آرزو می کنم همه ورزشکار ایران که در این مسابقات حضور دارند نتایج خوبی را کسب کنند.

دیروز جواد فروغی در فینال تپانچه بادی المپیک توکیو به مقام قهرمانی دست پیدا کرد و نخستین مدال المپیک تاریخ تیراندازی ایران را به ارمغان آورد. فروغی پرستار بخش کرونای بیمارستان حضرت بقیة الله -عجّل الله تعالی فرجه- سپاه پاسداران است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار