آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۸
کد خبر: 88699
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۵
فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح‌الله:

عزم بسیجیان برای خدمت‌رسانی در راستای رفع مشکلات مردم خوزستان جدی است/اعزام تانکرهای آبرسان تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح‌الله به خوزستان

کریمی گفت: در راستای رفع مشکلات کم‌آبی در برخی از مناطق استان خوزستان تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح‌الله استان مرکزی در مرحله اول تانکرهای آبرسان خود را به مناطق هدف اعزام کرد و در صورت نیاز سایر امکانات و تجهیزات دیگر نیز اعزام خواهد شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار رضا کریمی فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله استان مركزی در آیین اعزام تانکرهای آبرسان این تیپ به استان خوزستان گفت: بیانات مقام معظم رهبری در خصوص رفع مشکلات خوزستان فصل الخطاب همه مسئولین است و برای تحقق آن باید همه توان دستگاه ها و نهادها به کارگیری شود.

کریمی اظهار کرد: مردم خوزستان از ابتدای انقلاب اسلامی و خصوصا در مقطع دفاع مقدس همواره در پاسداری از نظام اسلامی و ارزش ها پیشگام بوده اند و در همه شرایط وفاداری خود را به انقلاب اسلامی را اثبات کرده اند و امروز نوبت ماست که برای رفع مشکلات آنها جهادگونه در میدان باشیم.

وی ادامه داد: همه مسئولین در نظام اسلامی باید در برابر مردم عزیز خوزستان مسئولیت پذیر باشند و امروز راه کار حل مشکلات ایجاد وحدت و هم افزایی مسئولین و مردم و پای کارآوردن همه توان و ظرفیت ها است.

فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله استان مركزی بیان کرد: خوزستان از دیرباز برای ملت ایران و همه مسئولین مقدس بوده چراکه این مناطق سرزمین شهدا و دلاورمردان ایران اسلامی است و مردم مقاوم و پایدار این استان افتخار ملت ایران محسوب می شوند.

کریمی یادآور شد: استان مرکزی همانگونه که در سیل ۹۸ برای یاری مردم عزیز خوزستان و سایر استان های دیگر همه توان و ظرفیت ها را پای کار آورد در این مقطع که مشکلاتی برای این استان به وجود آمده قطعا بار دیگر مردم و مسئولین استان همراهی و همدلی خود را عملی اثبات می کنند.

وی افزود: در راستای رفع مشکلات کم آبی در برخی از مناطق استان خوزستان تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله استان مرکزی در مرحله اول تانکرهای آبرسان خود را به مناطق هدف اعزام کرد و در صورت نیاز سایر امکانات و تجهیزات دیگر نیز اعزام خواهد شد.

فرمانده تیپ ۷۱ مردم پایه سپاه روح الله استان مركزی گفت: خوشبختانه عزم مسئولین و مردم استان مرکزی و خصوصا بسیجیان برای انجام هرگونه خدمت رسانی در راستای رفع مشکلات مردم خوزستان جدی است و در این راستا از هیچ تلاشی فروگذار نخواهیم کرد.

کریمی خاطرنشان کرد: آمادگی کامل برای هرگونه خدمت رسانی به مردم عزیز خوزستان و اقدام برای رفع مشکلات کم آبی آنها وجود دارد و در کنار سایر رده های سپاه و دستگاه های خدمت رسان در استان خوزستان آماده خدمت گذاری خواهیم بود.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار