دستگیری 9 توزیع کننده مواد مخدر در طرح عملياتي پليس شازند

در طرح عملیاتی پلیس شهرستان شازند،9 توزیع کننده مواد مخدر شناسایی، دستگیر و در حدود دو كيلوگرم انواع مواد مخدر از آنها کشف شد.
کد خبر: ۸۸۶۶۳ تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۴

به گزارش دیار آفتاب؛ در طرح عملیاتی پلیس شهرستان شازند،9 توزیع کننده مواد مخدر شناسایی، دستگیر و در حدود دو كيلوگرم انواع مواد مخدر از آنها کشف شد. 

سرهنگ "عبدالرضا جودکی" فرمانده انتظامی شهرستان شازند در این باره بیان داشت: در تداوم برنامه‌های مبارزه با مواد مخدر و ماموران این پلیس، از فعالیت 9 توزیع کننده مواد مخدر در برخی از مناطق شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی خاطرنشان کرد: در این طرح عملیاتی، 9 توزیع کننده مواد مخدر شناسایی و دستگیر و در حدود دو كيلوگرم انواع مواد مخدر و یک برخي ادوات استعمال مواد مخدر از خرده فروشان مواد مخدر کشف شد و دستگيرشدگان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند.

سرهنگ "جودکی"در پایان افزود: طرح‌های پلیس در مبارزه با معضل مواد مخدر، همچنان با قاطعیت تمام ادامه خواهد داشت و شهروندان می توانند با ارائه گزارش‌ها و اطلاعات خود از طریق سامانه تلفنی 110، پلیس را در این مسیر حمایت و پشتیبانی و حمایت کنند.

انتهای پیام/