اعتراف باند سارقان حرفه ای به 100 فقره اعتراف در اراک

فرمانده انتظامي استان از دستگيري باند سارقان حرفه ای در عمليات تخصصي مآموران پليس شهرستان اراک خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به 100 فقره سرقت اعتراف كردند. 
کد خبر: ۸۸۶۶۱ تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامي استان از دستگيري باند سارقان حرفه ای در عمليات تخصصي مآموران پليس شهرستان اراک خبر داد و گفت: اعضاي اين باند به 100 فقره سرقت اعتراف كردند. 

سردار "حسن مفخمي شهرستاني"  در بيان جزئيات اين خبر بيان داشت:‌ در هفته هاي اخير گزارش هاي متعددي از سرقت های مختلف از قبیل سرقت از اماکن مختلف خصوصی، محتویات داخل خودروها و نیز سرقت کابل و تجهیزات مخابراتی در سطح شهرستان اراک، به پليس گزارش شد و با طرح موضوع در قرارگاه مبارزه با سرقت این شهرستان، بلافاصله بررسي هاي تخصصي و تحقيقات میدانی مأموران در این زمینه آغاز شد.

وی خاطر نشان كرد :‌ مأموران انتظامی شهرستان اراک با انجام اقدامات فني و اطلاعاتي و گشت زني‌هاي محسوس و نامحسوس، سرانجام موفق به شناسايي مخفیگاه باند 4 نفره سارقان مورد نظر در يكي از محله‌هاي حاشیه این شهرستان شدند.

فرمانده انتظامی استان مرکزی افزود: با شناسايي محل اختفاي اين سارقان حرفه اي، در عملياتي غافليگرانه از سوی مأموران انتظامی کلانتری 17 شهرستان اراک، تمامی آنان دستگير و براي تكميل تحقيقات به پليس شهرستان اراک دلالت داده شدند.

سردار مفخمی شهرستانی تصريح كرد:‌ با توجه به اسناد و مداركي كه در روند رسيدگي به گزارش هاي سرقت به دست آمد، سارقان مورد نظر در بازجویی های فنی پلیس به 100 فقره سرقت از اماکن مختلف خصوصی، محتویات داخل خودروها و نیز سرقت کابل و تجهیزات مخابرانی در مناطق مختلف شهرستان اراك اعتراف كردند.

این مقام ارشد انتظامی در پایان با تأکید بر تلاش روز افزون پلیس به منظور ارتقاء روز افزون امنیت اجتماعی شهروندان در سطح جامعه اسلامی اظهارداشت: متهمان دستگیر شده در این عملیات، با تكميل تحقيقات پليس، براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائي معرفي شدند.

انتهای پیام/