مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۳۳
کد خبر: 88655
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۸
فیلم/

عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم‌آبی روستاهای دلیجان

بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت‌ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاهای شهرستان پای‌کار آورده‌اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ طی بازدید صورت گرفته توسط سپاه و بسیج شهرستان دلیجان از برخی از روستاهای شهرستان، بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت‌ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاهای شهرستان پای‌کار آورده‌اند.

در این راستا کلیه امکانات و تجهیزات لازم از قبیل تانکرهای آب‌رسانی و گروه‌های جهادی پای‌کار آمده و امیدواریم در سریع‌ترین فرصت مشکلات کم‌آبی در این مناطق برطرف شود.

در مرحله اول آب‌رسانی باتدبیر فرمانده سپاه روح‌الله استان مرکزی دستگاه‌های تانکر آبرسان به روستاهای قالهَر و مُزوش دلیجان که با مشکل آب آشامیدنی و آبیاری درختان مواجه بودند اعزام شدند.

اهالی شریف این دو روستا از این اقدام جهادی سپاه و بسیج بسیار خوشحال و امیدوار شدند و از فرماندهی و کلیه جهادگران بسیجی سپاه روح الله تقدیر ویژه کردند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار