پاسخی به ابهامات تجارت روبلی_ ریالی/ اثربخشی دلار کاهش می‌یابد  یک فوتی و شناسایی ۱۶۱مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی رعایت تقوا در قوه قضائیه ضروری است/ خبرنگاران در جبهه جهاد روشنگری، حق‌طلبانه کنشگری کنند پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در فراهان چرا جشن حافظ به پروژه امنیتی «الیاس یالچینتاش» پاس گل داد؟ +عکس قوام دین به امر به معروف و نهی از منکر است/ قیام امام حسین(ع) برای بسط فرائض الهی در جامعه بود اجتماع عزادارن حسینی با «لبیک یا حسین» در فراهان مذاکرات لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین/درگیری نظامی چین و تایوان/آخرین اخبار پرتاب ماهواره ایرانی خیام نمیر چیرو/ اعتراض بازیکنان تیم ملی به دخالت ۲ نماینده مجلس بیانیه سپاه در محکومیت‌ جنایت‌ صهیونیست‌ها در غزه/ مسیر فروپاشی‌ صهیونیست‌‌ غاصب کوتاه‌تر شد
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۸
کد خبر: 88646
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۶
ابراهیمی:

اتفاقات خوزستان نتیجه عملکرد دولت بود/ اعتراضات مردمی منحرف نشود

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اتفاقات اخیر خوزستان را حاصل عملکرد دولت دانست و گفت: نباید اجازه داد زمینه ورود ضد انقلاب و دشمنان به صفوف اعتراضی مردم فراهم شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت‌الاسلام حسین ابراهیمی عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص اعتراضات مردم خوزستان به وضعیت بی‌آبی اظهار داشت: اعتراضات مردم خوزستان اعتراضات به حقی است ولی نمی‌توان این اعتراضات را جز با جبران آنچه بر مردم وارد شده است، پاسخ داد.

ابراهیمی افزود: مسئولین کشور باید بنا بر تأکیدات مقام معظم رهبری خدماتی را به مردم خوزستان ارائه می‌کردند تا این استان از این شرایط نجات پیدا کند اما متأسفانه عملکرد مجریان کشور طوری است که زمینه را برای اعتراضات فراهم کرد.

وی تاکید کرد: بنابراین باید با کسانی که سبب شدند تا این اتفاقات و اعتراضات در خوزستان به وجود بیاید، برخورد شود. چند مرتبه است که زمینه این مسائل ایجاد می‌شود، آن هم در خوزستانی که در دوران دفاع مقدس بیشترین نقش را داشته و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب اسلامی کرده و رنج‌های زیادی را در آن سال‌ها متحمل شده است. این نوع برخورد با آنها متناسب با شأن این مردم نیست.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت: باید خدماتی به مردم ارائه می‌شد که این زمینه‌ها را از بین می‌رفت. طبیعی است که اگر این زمینه‌ها در هر استانی به وجود بیاید، بخصوص استانی که نفت خیز و بیشترین سرمایه کشور را دارد، اعتراضاتی را توسط مردم به دنبال خواهد داشت.

ابراهیمی تصریح کرد: نباید مسئولین اجرایی بگذارند تا زمینه ورود ضد انقلاب و دشمنان انقلاب اسلامی در این شرایط فراهم شود. من اعتقاد دارم باید با کسانی که مسبب این وضعیت هستند و این زمینه را به وجود آوردند تا مردم اعتراض کنند برخورد شود تا دیگر شاهد این اتفاقات نباشیم.

وی گفت: اگر این زمینه‌ها از بین برود دیگر شاهد ورود ضد انقلاب، استکبار جهانی و کشورهای ارتجاعی به صفوف اعتراضی مردم نخواهیم بود. اما تا زمانی که این علت‌ها وجود دارد نمی‌توان با معلول برخورد کرد.

عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز اظهار کرد: مسئولین اجرایی کشور باید پیش‌بینی‌های لازم را از قبل برای وضعیت امروز خوزستان انجام می‌دادند تا وضعیت به اینجا نرسد که ضد انقلاب بتواند ورود کند و با منحرف کردن اعتراضات مردمی، با سرنوشت یک کشور و نظام بازی کند.

کد خبر 5263836

captcha
آخرین اخبار