المپیک توکیو| ملایی به یک چهارم نهایی روئینگ رفت/ وزیری در جایگاه 63 تیر و کمان مقدماتی

ملی پوش قایقرانی ایران در مرحله گروهی رویینگ یک نفره بازی های المپیک شد و به یک چهارم نهایی راه یافت.
کد خبر: ۸۸۶۲۴ تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۱

به گزارش دیار آفتاب؛به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ نازنین ملایی به عنوان اولین نماینده ایران در بازی های المپیک توکیو به رقابت پرداخت. ملایی در مرحله گروهی رویینگ یک نفره زنان پارو زد و در گروه خود سوم شد.

ملایی با پنج پاروزن دیگر از کشورهای بلاروس،  آمریکا، پاراگوئه، سودان و نیجریه رقابت داشت که در پایان زمان ۷ دقیقه و ۵۹ ثانیه را ثبت کرد و در رده سوم  قرار گرفت.

قایق های آمریکا، بلاروس و ایران به ترتیب  اول تا سوم شدند و به مرحله یک چهارم نهایی رفتند. 

*حضور وزیر ورزش و رئیس کمیته ملی المپیک نظاره گر مسابقه ملایی

نازنین ملایی ملی پوش قایقرانی کاروان ورزشی ایران بعنوان اولین ورزشکار ایرانی صبح امروز رقابتهای خود در بازیهای المپیک 2020 توکیو را آغاز کرد که به همین منظور و جهت تماشای این رویداد مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان بهمراه رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک در محل برگزاری مسابقات این رشته حضور یافتند.

فرهادی زاد معاون وزارت ورزش، طاهریان نایب رئیسی کمیته ملی المپیک، رضوانی عضو هیات اجرایی و سهرابیان رئیس فدراسیون قایقرانی هم در این ورزشگاه حضور داشتند.

مسئولین ورزش کشورمان پس از اتمام مسابقات این بخش با نازنین ملایی دیدار کردند و با وی در خصوص وضعیت آمادگی و شرایطش در جدول بازیها به گفتگو پرداختند.

*وزیری در جایگاه 63 تیر و کمان مقدماتی المپیک

مسابقات تیراندازی با کمان المپیک ۲۰۲۰ توکیو صبح امروز آغاز شد.

میلاد وزیری تنها نماینده ایران در این بازی‌ها با امتیاز ۶۲۹ در رده مرحله ۶۳ مرحله مقدماتی ایستاد.

وزیری پنجم مردادماه در مرحله حذفی به مصاف کمانداری از آمریکا می‌رود.

*برگزاری نشست کادر سرپرستی کاروان با سرپرستان تیمهای حاضر در دهکده بازیها

نشست کادر سرپرستی کاروان اعزامی به بازیهای المپیک توکیو صبح امروز با حضور دکتر سجادی سرپرست کاروان، پیمان فخری معاون،دیگر اعضای کادر سرپرستی و سرپرستان رشته های اعزامی حاضر در دهکده  برگزار شد.

در این نشست آخرین  وضعیت جسمانی و آمادگی ورزشکاران و تمرینات آنها جهت حضور در مسابقات مورد برسی قرار گرفت و تعدادی از سرپرستان تیم ها برخی دغدغه ها را مطرح و از سوی کادر سرپرستی مقرر گردید پیگیری های لازم در این باره انجام و آنها نگرانی در این زمینه نداشته باشند.

همچنین در خصوص چگونگی حضور در مراسم افتتاحیه و محدودیت های اعلام شده از سوی مسئولان برگزاری بازیهای نکات لازم اعلام شد تا هماهنگی های مناسب تری در این زمینه اتخاذ گردد.

انتهای پیام/