ایرانِ 7 تکه؛ نقشه آمریکایی تجزیه ایران پشت پرده ماجرای آزادی باقر نمازی چیست؟ چرا دیدار رهبر انقلاب در دانشگاه فرماندهی انتظامی بود؟ سند سالمندی تدوین شده است نخستین سوئیت ویژه زوج‌های سالمند استان مرکزی در اراک افتتاح شد تمام اتفاقات صورت گرفته در کشور و شهر زاهدان را محکوم می‌کنیم/ عوامل خارجی دلیل اتفافات زاهدان است اینفوگرافی | عدالت آمریکایی و مرگ پروانه ها روایت یک رسانه برون‌مرزی از پشت‌پرده تجمعات دیروز ضدانقلاب در چند کشور خارجی ثبت دقت اصابت ۹۹ درصدی در حمله به اقلیم شمال عراق اغتشاش برنامه‌ریزی شده بود؛ دشمنی با اصل ایران مستقل و قوی است؛ ملت قوی ظاهر شد
دوشنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۶
کد خبر: 88617
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد

حل مشکلات آب آشامیدنی و آبیاری درختان روستاهای دلیجان توسط سپاه/ قدردانی اهالی روستا از سپاه

گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاها پای کار آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله در آیین اعزام تانکرهای آبرسان سپاه روح الله به روستاهای دلیجان گفت: سپاه و بسیج در کنار کلیه مأموریت ها و خدمت رسانی های همه جانبه تمام توان را برای تامین آب شرب و کشاورزی روستاها و خصوصا مناطقی که مشکلات کم آبی دارند پای کار خواهد آورد.

وی افزود: عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم آبی در روستاهای استان مرکزی جدی است و با توجه به نشستی که با فرماندهان شهرستانی سپاه استان مرکزی داشتیم پای کارآوردن کلیه ظرفیت ها در این راستا تأکید شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اظهار کرد: یکی از مهمترین راهبردهای بسیج در طی سال های اخیر رفع نیازهای اصلی کشور و رسیدن به خودکفایی همه جانبه است که در کنار ظرفیت های علمی و پژوهشی برای انجام ایجاد زیرساخت ها اقدامات جهادی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: یکی از اولویت های مهم بسیج سازندگی استان مرکزی در طی این سال های اخیر اجرای پروژه های مربوط به آب است که در دو بخش آب شرب و آب کشاورزی برای رفع نیازهای مناطق کم برخوردار و روستاها تلاش می کند.

گودرزی گفت: در سال گذشته به همت گروه های جهادی بسیج سازندگی بیش از ۳۵ کیلومتر خط انتقال آب کشاورزی، ۲۵ کیلومتر کول گذاری و در مجموع احداث ۳۰ هزار متر مکعب استخر ذخیره آب کشاورزی با مشارکت مردم روستا انجام شد که مهمترین هدف تأمین آب و صیانت از این سرمایه ارزشمند بود.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه های مربوط به آب توسط بسیج سازندگی توانست به شکل میانگین از هدر رفت ۲۸ درصدی آب در مناطق اجرای طرح جلوگیری کند،گفت: امسال بسیج سازندگی عزم جدی برای ادامه این کار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله افزود: مردم روستاها و مناطق کم برخوردار مستحق خدمت رسانی بی منت هستند چراکه در همه شرایط پای کار انقلاب بوده اند و وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده اند و امروز سپاه و بسیج به عنوان یار و یاور مردم تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به میدان آورده است.

وی تأکید کرد: مدیریت انقلابی و کار جهادی راهکار مقابله با مشکلات فعلی است که اگر مردم در کنار مسئولین عزم و اراده خود را پای کار بیاورند قطعا مشکلات حل خواهد شد.

گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاها پای کار آورد.

وی افزود: کلیه امکانات و تجهیزات لازم از قبیل تانکرهای آبرسانی و گروه های جهادی در این راستا پای کار آمده و امیدواریم در سریعترین فرصت مشکلات کم آبی در این مناطق برطرف شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله ادامه داد: در مرحله اول آبرسانی با تدبیر سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی دستگاه های تانکر آبرسان به روستاهای قالهَر و مُزوش دلیجان که با مشکل آب آشامیدنی و آبیاری درختان مواجه بودند اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: اهالی شریف این دو روستا از این اقدام جهادی سپاه و بسیج بسیار خوشحال و امیدوار شدند و از فرماندهی و کلیه جهادگران بسیجی سپاه روح الله تقدیر ویژه کردند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار