مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۶
کد خبر: 88617
تاریخ انتشار: ۰۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۳
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی خبر داد

حل مشکلات آب آشامیدنی و آبیاری درختان روستاهای دلیجان توسط سپاه/ قدردانی اهالی روستا از سپاه

گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاها پای کار آورد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله در آیین اعزام تانکرهای آبرسان سپاه روح الله به روستاهای دلیجان گفت: سپاه و بسیج در کنار کلیه مأموریت ها و خدمت رسانی های همه جانبه تمام توان را برای تامین آب شرب و کشاورزی روستاها و خصوصا مناطقی که مشکلات کم آبی دارند پای کار خواهد آورد.

وی افزود: عزم سپاه و بسیج برای حل مشکلات کم آبی در روستاهای استان مرکزی جدی است و با توجه به نشستی که با فرماندهان شهرستانی سپاه استان مرکزی داشتیم پای کارآوردن کلیه ظرفیت ها در این راستا تأکید شد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اظهار کرد: یکی از مهمترین راهبردهای بسیج در طی سال های اخیر رفع نیازهای اصلی کشور و رسیدن به خودکفایی همه جانبه است که در کنار ظرفیت های علمی و پژوهشی برای انجام ایجاد زیرساخت ها اقدامات جهادی نیز در دستور کار قرار گرفته است.

وی بیان کرد: یکی از اولویت های مهم بسیج سازندگی استان مرکزی در طی این سال های اخیر اجرای پروژه های مربوط به آب است که در دو بخش آب شرب و آب کشاورزی برای رفع نیازهای مناطق کم برخوردار و روستاها تلاش می کند.

گودرزی گفت: در سال گذشته به همت گروه های جهادی بسیج سازندگی بیش از ۳۵ کیلومتر خط انتقال آب کشاورزی، ۲۵ کیلومتر کول گذاری و در مجموع احداث ۳۰ هزار متر مکعب استخر ذخیره آب کشاورزی با مشارکت مردم روستا انجام شد که مهمترین هدف تأمین آب و صیانت از این سرمایه ارزشمند بود.

وی با بیان اینکه اجرای پروژه های مربوط به آب توسط بسیج سازندگی توانست به شکل میانگین از هدر رفت ۲۸ درصدی آب در مناطق اجرای طرح جلوگیری کند،گفت: امسال بسیج سازندگی عزم جدی برای ادامه این کار دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله افزود: مردم روستاها و مناطق کم برخوردار مستحق خدمت رسانی بی منت هستند چراکه در همه شرایط پای کار انقلاب بوده اند و وفاداری خود را به نظام اسلامی ثابت کرده اند و امروز سپاه و بسیج به عنوان یار و یاور مردم تمام تلاش خود را برای حل مشکلات به میدان آورده است.

وی تأکید کرد: مدیریت انقلابی و کار جهادی راهکار مقابله با مشکلات فعلی است که اگر مردم در کنار مسئولین عزم و اراده خود را پای کار بیاورند قطعا مشکلات حل خواهد شد.

گودرزی با اشاره به حل مشکلات آب در روستاهای دلیجان گفت: در طی بازدیدی که از برخی از روستاهای شهرستان دلیجان انجام شد بسیج سازندگی با کمک سپاه شهرستان دلیجان همه ظرفیت ها را برای تأمین آب شرب و کشاورزی روستاها پای کار آورد.

وی افزود: کلیه امکانات و تجهیزات لازم از قبیل تانکرهای آبرسانی و گروه های جهادی در این راستا پای کار آمده و امیدواریم در سریعترین فرصت مشکلات کم آبی در این مناطق برطرف شود.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله ادامه داد: در مرحله اول آبرسانی با تدبیر سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی دستگاه های تانکر آبرسان به روستاهای قالهَر و مُزوش دلیجان که با مشکل آب آشامیدنی و آبیاری درختان مواجه بودند اعزام شدند.

وی خاطر نشان کرد: اهالی شریف این دو روستا از این اقدام جهادی سپاه و بسیج بسیار خوشحال و امیدوار شدند و از فرماندهی و کلیه جهادگران بسیجی سپاه روح الله تقدیر ویژه کردند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار