مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۳:۳۵
کد خبر: 88607
تاریخ انتشار: ۳۱ تیر ۱۴۰۰ - ۰۹:۲۲

افراد بالای ۶۰سال برای دریافت واکسن کرونا به مراکز واکسیناسیون مراجعه کنند

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: کلیه افراد ۶۰سال به بالا که تا کنون با آنها تماس گرفته نشده، از روز پنجشنبه ۳۱ تیر به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سید محمد جمالیان گفت: واکسیناسیون این گروه هدف سنی از چند روز پیش آغاز شده و به منظور مدیریت مراکز واکسیناسیون، با آنها تماس تلفنی و ساعت و مکان مورد نظر به شماره همراه آنهاپیامک می شد.

وی افزود: به منظور اتمام واکسیناسیون این گروه سنی، از کلیه همشهریان ۶۰سال به بالایی که با آنها تماس گرفته نشده و یا پیامکی دریافت نکرده اند دعوت می شود تا تاریخ ۴ مرداد، به یکی از سه مرکز تزریق واکسن شهید ساکی در خیابان دانشگاه، یادگار امام در شهرک گردو سالن شهید ثامنی در خیابان قائم مقام مراجعه و واکسن خود را دریافت کنند.

وی تاکید کرد: از همشهریان عزیز می خواهیم تا حد امکان از داشتن همراهان به منظور جلوگیری از هرگونه ازدحام خودداری کنند و یا در صورت داشتن همراه، مراتب و نکات ایمنی را به شدت رعایت کنند.

جمالیان در ادامه خاطرنشان کرد: از مردم عزیزی که برای تزریق واکسن به مراکز تجمیعی مرکز بهداشت مراجعه می کنند می خواهیم در صورت مشاهده ی شلوغی مراکز به یکی دیگر از مراکز نامبرده مراجعه کنند و ایجاد ازدحام را در این مراکز را خود مدیریت نمایند تا هم روند واکسیناسیون به سرعت انجام پذیرد و هم اینکه از شیوع کرونا جلوگیری به عمل آورده شود.

وی افزود: از روز پنجشنبه ۳۱ تیر لغایت ۴ مرداد ( به غیر از جمعه یکم مرداد که فقط سالن یادگار امام (ره)) مشغول ارائه خدمت می باشد، هر سه سالن برای انجام واکسیناسیون در خدمت مردم شریف شهر اراک می باشد.

جمالیان گفت: افراد بالای ۶۰ سالی در تمامی شهرستانهای استان نیز، که واکسن کرونا را هنوز به هر دلیلی تزریق نموده اند با مراجعه به مرکز تعیین شده برای انجام این مهم تا روز ۴ مرداد اقدام نمایند تا با افزایش درصد جمعیت واکسینه شده در راستای ایجاد ایمنی جمعی گام به داریم.

رییس دانشگاه علوم پزشکی اراک در پایان تاکید کرد: با توجه به شرایط حساس کرونایی و قرمز شدن مرکز استان و دیگر شهرستان ها، رعایت پروتکل های بهداشتی در کنار تزریق واکسن، تنها راه مدیریت و کنترل این موج و بیماری است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار