فرمانده سپاه روح الله:

مجاهدان عرصه سلامت آفرینشگر حماسه های بزرگی برای نظام اسلامی شدند/ راه اندازی نهضت عظیم سفیران سلامت از برکات مهم طرح شهید سلیمانی

کریمی گفت:مجاهدان عرصه سلامت با تاسی از روحیه بسیجی آفرینشگر حماسه های بزرگی برای نظام اسلامی شدند و ایستادگی آنها در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.
کد خبر: ۸۸۶۰۵ تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۸:۲۶

به گزارش دیار آفتاب؛ سردار سرتیپ دوم پاسدار محسن کریمی فرمانده سپاه روح الله در آیین تقدیر از مدافعان سلامت و کادر درمان در بیمارستان قدس اراک به مناسبت عید قربان گفت: عید سعید قربان مصداق گذشتن از دلبستگی ها برای رسیدن به معبود الهی است و فرا رسیدن این ایام ارزشمند فرصت مناسبی برای ترویج روحیه ایثار و ازخودگذشتگی می باشد که باید به آن توجه کنیم.

وی افزود: مدافعان سلامت در طول ایام شیوع بیماری کرونا با مجاهدت ها و فداکاری های خود شعله های امید و نشاط را در جامعه روشن کردند و پایداری آنها در ادامه مسیر برای ملت ایران قوت قلب بزرگی بود.

کریمی اظهار کرد: مجاهدان عرصه سلامت با تاسی از روحیه بسیجی آفرینشگر حماسه های بزرگی برای نظام اسلامی شدند و ایستادگی آنها در خط مقدم مقابله با بیماری کرونا بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

وی بیان کرد: راه و رسم جهاد و ایثارگری که در طی ایام کرونا توسط مدافعان سلامت در کشور راه افتاد برگرفته از دفاع مقدس بود و مدافعان حریم سلامت به طور عملی نشان دادند راه شهیدان زنده است و برای تامین سلامت مردم و جامعه آماده هرگونه جانفشانی و مجاهدت هستند.

فرمانده سپاه روح الله تاکید کرد: مدافعان سلامت احیاگر فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه هستند و عزیزانی که در طی این مدت برای مبارزه و کنترل این بیماری منحوس در لباس پرستاری و پزشکی وارد میدان شدند دفاع مقدس دیگری در کشور رقم زدند.

وی با بیان اینکه مجاهدت ها و ایثارگری های مدافعان سلامت در تاریخ ماندگار شد گفت: مجاهدت این عزیزان مصداق واقعی عمل صالح بود که بسیار ارزشمند است و باید خدا را شاکر باشند که فرصت خدمت رسانی و انجام عمل صالح را خداوند به آنها عنایت کرده است.

کریمی افزود: حضرت امام(ره) با تشکیل انقلاب اسلامی راه بزرگ کرامت، عزت و سربلندی ملت ایران را به خوبی ترسیم کرده و لذا رستگاری و کمال امروز ملت در گرو پیروی از ولایت است.

وی بیان کرد: : خوشبختانه اجرای طرح جهادی و سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی برکات بسیاری برای کنترل و کاهش آسیب های بیماری کرونا داشت که امروز علاوه بر ابعاد حمایتی، پشتیبانی و کنترلی در کمک به واکسیناسیون کاربرد دارد.

فرمانده سپاه روح الله خاطر نشان کرد: راه اندازی نهضت عظیم سفیران سلامت در خانواده ها و محله ها یکی از برکات مهم طرح شهید سلیمانی بود که علاوه بر بیماری کرونا در برنامه های بعدی بهداشتی و درمانی می تواند موثر واقع شود.

در حاشیه این برنامه سردار کریمی فرمانده سپاه روح الله به همراه دکتر علیرضا امانی رئیس بیمارستان فوق تخصصی قدس اراک و سرهنگ پاسدار امینی معاون سلامت و دفاع زیستی سپاه روح الله از تعدادی بیماران بستری شده از جمله جانبازان، خانواده های معظم شهدا و بیماران کرونایی ملاقات نمودند و آرزوی سلامت و عافیت برای آنها از خداوند متعال طلب کردند.

انتهای پیام/