25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲
کد خبر: 88592
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۷
آخرین وضعیت رنگ‌بندی استان مرکزی در مقابله با ویروس کرونا؛

شمار شهرهای قرمز کرونایی استان مرکزی به شش مورد افزایش یافت

شمار شهرهای قرمز کرونایی استان مرکزی براساس آخرین وضعیت اعلامی وزرات بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به شش شهر افزایش یافت.

به گزارش دیار آفتاب؛ بر اساس آخرین رنگ بندی اعلام شده در سی ام تیر ماه ۱۴۰۰ علاوه بر شهرستان های قرمز قبلی (خمین، ساوه و محلات)، شهرستان‌های اراک، دلیجان و زرندیه نیز قرمز شدند.

همچنین شهرستان‌های شازند، خنداب، فراهان، آشتیان و تفرش در وضعیت نارنجی و کمیجان در وضعیت زرد قرار دارند.

گفتنی است بر اساس دستورالعمل های ستاد ملی کرونا مسافرت از شهرهای نارنجی و قرمز به شهرهای کشور و ورود افراد غیر ساکن با خودروهای شخصی به شهرهای با وضعیت نارنجی و قرمز ممنوع است و جریمه ورود و خروج خودروها به شهرهای قرمز و نارنجی به ترتیب ۱۰ و پنج میلیون ریال است.

 بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس 223 مورد جدید ابتلا در ۲۴ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به 66480 نفر رسیده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار