25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟ ورود ۵ میلیون دُز واکسن سینوفارم به کشور/آغاز واکسیناسیون زیر ۱۸ سال از مهر ماه بازگشت بی سابقه نخبگان علمی به کشور/ ایران رتبه ۷۸ را برای ماندن استعداد‌های خود در داخل دارد نمایش گروه کلاه‌سفیدهای ایرانی برای آژانس انرژی اتمی/ در جلسه میان گروسی با طرف ایرانی چه گذشت؟ غفلت از ظرفیت‌های بخش کشاورزی در توسعه اقتصادی کشور/ امید کشاورزان برای اصلاح الگوی کشت در دولت رئیسی ادامه پروژه تخریب برکت/ چرا ادعای «پرداخت یک‌میلیارد دلار برای واکسن ایرانی» از اساس کذب است قیمت بلیط هواپیما برای اربعین اعلام شد/ تشریح شرایط اعزام زائران به عراق واردات خودرو آزاد شد؟/شرایط ورود خودروهای خارجی به کشور موانع سرمایه گذاری باید برداشته شود
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۲
کد خبر: 88588
تاریخ انتشار: ۳۰ تیر ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۳
در چارچوب هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال؛

گزارش تصویری| آلومینیوم- تراکتور، رقابتی با حاشیه های مهم تر از متن

رقابت بین آلومینیوم اراک و تراکتورسازی تبریز با شکست میزبان به پایان رسید. ولی چیزی که بیشتر از اصل رقابت به چشم آمد، حاشیه های این بازی بود.

به گزارش دیار آفتاب؛ رقابت بین آلومینیوم اراک و تراکتورسازی تبریز با شکست 3 بر 1 آلومینیوم به پایان رسید.

حساسیت این بازی با توجه به اختلاف کم امتیازات هر دو تیم زیاد بود. ولی اشتباهات داوری، اعتراض کادر فنی آلومینیوم به داوری، مسمویت یکی از اعضای تیم آلومینیوم و اخراج منصوریان سرمربی آلومینیوم از بازی، باعث شد تا حاشیه های این مسابقه از متن آن پر رنگ تر شود.

captcha
آخرین اخبار