مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۱:۵۷
کد خبر: 88581
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۷
مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی مطرح کرد

خدمت‌رسانی ۹۰ گروه جهادی در دهه امامت و ولایت در مناطق محروم

محترمی گفت: بیش از ۹۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در دهه امامت و ولایت خدمت رسانی می کنند و تاکنون ساخت ۱۸ مسکن محرومان، ۵ پروژه آب، اهدای۳۰ سری جهیزیه، پخت بیش از ۸۰ هزار پرس غذا برای اطعام نیازمندان در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم با حمایت خیرین بیشتر شود.

به گزارش دیار آفتاب؛ امید محترمی مسئول بسیج سازندگی استان مرکزی در نشست هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت توسط بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: با توجه به استقبال جوانان و اقشار مختلف مردم از اردوهای جهادی بسیج سازندگی در ایام تابستان شاهد اعزام گسترده جهادگران بسیجی به مناطق مختلف استان هستیم.

وی افزود: گروه های جهادی امروز در نقطه به نقطه استان مرکزی مشغول ارائه خدمات هستند و در دهه امامت و ولایت شاهد اوج برگزاری گروه های جهادی در سطح استان در عرصه های مختلف هستیم.

وی اظهار کرد: بسیج سازندگی استان مرکزی در کنار رسالت های خود در دهه امامت و ولایت برنامه های ویژه ای از جمله برگزاری مراسمات فرهنگی و مذهبی، اطعام نیازمندان ، ساخت منازل محرومین،اجرای پروژه های محرومیت زدایی، اجرای پروژه های انتقال آب و کانال های کشاورزی، اعزام تیم های پزشکی و درمانی به مناطق محروم ، ارایه خدمات دامپزشکی، اهدا جهیزیه، اجرای نهضت کمک مومنانه و سایر خدمات را اجرا خواهد کرد.

وی بیان کرد: بیش از ۹۰ گروه جهادی بسیج سازندگی در دهه امامت و ولایت خدمت رسانی می کنند و تاکنون ساخت ۱۸ مسکن محرومان، ۵ پروژه آب، اهدای۳۰ سری جهیزیه، پخت بیش از ۸۰ هزار پرس غذا برای اطعام نیازمندان در دستور کار قرار گرفته که امیدواریم با حمایت خیرین بیشتر شود.

وی ادامه داد: یکی از اقدامات مهمی که امروز باید به آن توجه داشته باشیم تبدیل گفتمان جهادی به گفتمان قالب جامعه است که رسانه ها نقش به سزایی در این راستا دارند و باید در انعکاس سوژه ها ، پوشش خبری اقدامات جهادگران و شناساندن الگوهای موفق به جامعه تلاش کنند.

وی خاطر نشان کرد: از ابتدای سال بیش از ۸۰۰ گروه جهادی به استعداد بیش از ۱۵ هزار جهادگر در عرصه های خدمت رسانی در سطح استان مرکزی نقش آفرینی داشته اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار