گزارش تصویری| مرکز واکسیناسیون شهید سلیمانی اراک آغاز واکسیناسیون اصناف استان مرکزی از فردا شاهی که همه چیز را به انحصار خودش در آورده بود ایران - آمریکا / ملی پوشان فوتسال به دنبال قطعی کردن صعود به مرحله بعد آغاز واکسیناسیون دانش‌آموزان از دو هفته آینده دیپلماسی زمانی کارآمد است که همه طرف‌ها در عمل به آن پایبند باشند لیگ قهرمانان آسیا| قرعه سخت برای سرخ‌پوشان ایرانی/ نبرد انتقامی پرسپولیس و الهلال برای راه‌یابی به نیمه‌نهایی والیبال قهرمانی آسیا| پرواز بلند ایران به نیمه نهایی/ یک ۳ هیچ دیگر؛ حریف می‌طلبیم! 25 شهریور روزی که رضاشاه فرار را بر قرار ترجیح داد/ بزک کنندگان سلطنت پهلوی از تاریخ عبرت بگیرند! ناتوی آسیایی؛ چرا پیوستن به سازمان شانگهای برای ایران اهمیت دارد؟
جمعه ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷
کد خبر: 88580
تاریخ انتشار: ۲۹ تیر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۹
معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله استان مرکزی:

خدمت رسانی به مردم اولویت مهم بسیج است/ اطلاع رسانی فعالیت های جهادگران در بین جوانان ایجاد انگیزه می کند

گودرزی گفت: یکی از ضرورت های مهم امروز در جامعه اطلاع رسانی فعالیت های جهادگران است که این کار علاوه بر معرفی الگوی جهادگران به جامعه قطعا برکات زیادی دارد و می تواند در بسیاری از جوانان برای حضور در اردوهای جهادی ایجاد انگیزه کند.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار محمد گودرزی معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله ظهر امرو(سه شنبه) در نشست هماهنگی برنامه های دهه امامت و ولایت توسط بسیج سازندگی استان مرکزی گفت: بسیج در کنار صیانت از ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی رسالت خدمت به مردم را دارد و امروز به وضوح شاهد هستیم بسیج با برنامه و راهبرد در همه عرصه ها و مقاطع به مردم خدمت رسانی می کند.

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی کشور خدمت رسانی اولویت مهم بسیج است و لذا در گام دوم انقلاب با تکیه بر تجربیات گذشته و پای کار آوردن همه ظرفیت ها از جمله سرمایه عظیم مردم بسیج به دنبال خلق حماسه های بزرگ است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اظهار کرد: امروز بسیجیان با سلاح ایمان ، تقوا و خدا باوری و اعتقاد به ظرفیت و توانمندی مردم در خدمت مردم و انقلاب هستند و خدمت صادقانه به مردم را همچون نعمتی الهی می دانند.

وی بیان کرد: خوشبختانه در طی این سال های اخیر بسیج سازندگی با ظرفیت عظیم گروه های جهادی در زمینه خدمت به مردم و تبدیل تهدیدات به فرصت ها اقدامات بزرگی انجام داده است.

گودرزی گفت: در گام دوم انقلاب اسلامی تفکر جهادی از اهمیت بسیاری برخوردار است و گروه های جهادی مهمترین مولفه قوی شدن ایران در گام دوم محسوب می شوند.

وی با بیان اینکه گروه های جهادی همواره و در شرایط مختلف پای کار مردم و انقلاب بوده اند و در خدمت صادقانه به مردم پیشتاز بوده اند، گفت:خوشبختانه هر روز شاهد کیفی و کمی شدن فعالیت های جهادگران هستیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله افزود: اقدامات گروه های جهادی در مناطق محروم امیدآفرین و نشاط بخش بوده و امروز نیاز است این امیدآفرینی به سایر مناطق نیز توسعه پیدا کند.

وی اظهار کرد: یکی از ضرورت های مهم امروز در جامعه اطلاع رسانی فعالیت های جهادگران است که این کار علاوه بر معرفی الگوی جهادگران به جامعه قطعا برکات زیادی دارد و می تواند در بسیاری از جوانان برای حضور در اردوهای جهادی ایجاد انگیزه کند.

گودرزی گفت: فعالیت جهادگران بسیجی موجب پای کارآوردن مردم مناطق برای مشارکت در پیشرفت آن منطقه کند و لذا کار رسانه ای در کنار کار جهادی یک ضرورت است.

وی ادامه داد: بسیج با ورود به عرصه های مختلف علاوه بر خدمت رسانی به مردم ، الگوی کارآمد را به جامعه معرفی می کند و فعالیت رسانه ای در کنار کار جهادی در معرفی الگو بسیار موثر است.

معاون هماهنگ کننده سپاه روح الله اضافه کرد: حمایت و مشارکت همه جانبه دستگاه های اداری در اردوهای جهادی بسیج یک ضرورت است و باید همراه و یاور جهادگران بسیجی باشند.

وی خاطر نشان کرد: رسانه ها نقش به سزایی در بازتاب اقدامات جهادگران بسیجی دارند که باید در کنار این کار مطالبه از مسئولین و دستگاه ها را برای تسریع فعالیت های گروه های جهادی را در دستور کار خود داشته باشند.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار