ماهواره ایرانی خیام امروز به فضا پرتاب می‌شود با رعایت این نکات ساده شارژ بیشتری ذخیره کنید پاسخی به ابهامات تجارت روبلی_ ریالی/ اثربخشی دلار کاهش می‌یابد  یک فوتی و شناسایی ۱۶۱مورد جدید مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی رعایت تقوا در قوه قضائیه ضروری است/ خبرنگاران در جبهه جهاد روشنگری، حق‌طلبانه کنشگری کنند پوشش ۹۵ درصدی واکسیناسیون در فراهان چرا جشن حافظ به پروژه امنیتی «الیاس یالچینتاش» پاس گل داد؟ +عکس قوام دین به امر به معروف و نهی از منکر است/ قیام امام حسین(ع) برای بسط فرائض الهی در جامعه بود اجتماع عزادارن حسینی با «لبیک یا حسین» در فراهان مذاکرات لغو تحریم‌ها در هتل کوبورگ وین/درگیری نظامی چین و تایوان/آخرین اخبار پرتاب ماهواره ایرانی خیام
سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱
کد خبر: 88555
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۰۶
مدیر توزیع برق شهرستان تفرش:

دستگاه های ماینر تا پایان شهریورماه اجازه فعالیت ندارند/درخواست از مردم جهت مصرف بهینه برق

مدیر توزیع برق شهرستان تفرش گفت: در شهرستان تفرش هیچ گونه مجوزی جهت فعالیت مراکز تولید ارز دیجیتال یا دستگاههای ماینر صادر نشده است و تمام مراکز شناسایی شده به صورت غیر قانونی فعالیت داشته اند.

به گزارش دیار آفتاب؛ اسماعیل دارابی مدیر توزیع برق شهرستان تفرش در گفتگو با ندای تفرش با بیان این مطلب که با توجه به شرایط کنونی کشور، تا پایان شهریورماه هیچ دستگاه ماینر یا مراکز تولید ارز دیجیتال حتی به صورت قانونی مجوز فعالیت ندارند، گفت: در شهرستان تفرش هیچ گونه مجوزی جهت فعالیت مراکز تولید ارز دیجیتال یا دستگاههای ماینر صادر نشده است و تمام مراکز شناسایی شده به صورت غیر قانونی فعالیت داشته اند.

دارابی اظهار کرد: در طول یکسال گذشته 6 مرکز که در آنها 118 دستگاه ماینر فعالیت داشته اند، شناسایی و جمع آوری شده اند.

وی ادامه داد: از شهروندان درخواست می کنیم که اگر اطلاعاتی در خصوص مراکز رمز ارز دارند به مدیریت توزیع برق شهرستان اطلاع دهند و از پاداش نقدی بهره مند شوند.

مدیر توزیع برق شهرستان تفرش با اشاره به تدابیر اجرا شده در خصوص کاهش مصرف برق در شهرستان افزود: در سطح معابر شهرستان، بخشی از لامپ های معابر خاموش شده اند و لامپ ها به صورت یک در میان روشن هستند. همچنین همکاران به صورت روزانه و مستمر از ادارات سرکشی و مصرف انرژی تحت کنترل است و اداره ای که از مصرف مجاز تخطی کرده باشد، تذکر داده می شود. در صورت تکرار برق آنها قطع می شود.

دارابی به قرارداد با کشاورزان و کارخانه ها اشاره و بیان کرد: کشاورزان در صورتی که در ساعات 12 تا 18 از الکتروموتور استفاده نکنند، در مابقی ساعات شبانه روز مصرف آنها رایگان محاسبه می شود. کارخانه ها می توانند یک روز در هفته را تعطیل و جایگزین آن را روز جمعه قرار دهند و تعمیر و نگه داری کارخانه خود را در فصل تابستان قرار دهند.

وی از مشترکین خانگی خواست که در مصرف بهینه برق کوشا باشند و خاطر نشان کرد: مصرف بهینه در منازل و مغازه ها و خاموش کردن لامپ های تزیینی می تواند در کاهش مصرف برق تاثیر گذار باشد. استفاده از دور کُند در کولرهای آبی و تنظیم دمای کولرهای گازی بر روی 24 تا 26 درجه می تواند در کاهش مصرف برق موثر باشد. کاهش مصرف برق در ساعات اوج مصرف می تواند از تحمیل هزینه به خانوارها جلوگیری کند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار