مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۰۵
کد خبر: 88486
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۱۱
عضو هیئت‌رئیسه مجلس در گفتگو با دیارآفتاب:

دولت در 8 سال گذشته در میدان نبود چون رئیس دولت در میدان نیست/ آقای روحانی که می توانسته واکسن بزند، پس چرا از قرنطینه بیرون نمی آید

سلیمی گفت: آقای رئیس‌جمهور یک سال ونیم در قرنطینه است، خوب است آقای روحانی توضیح بدهند که آیا واکسن زده‌اند یا نه، اگر نزده‌اند باید سؤال کرد که چرا؟ رئیس‌جمهور باید واکسن بزند و از سوی دیگر برای مردم کار کند، اگر هم ایشان واکسن زده‌اند و بیرون نمی‌آیند پس ترس از چه چیزی دارند.

حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات و عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفتگو با دیار آفتاب؛ برآیند عملکرد دولت تدبیر و امید در 8 سال گذشته را ضعیف توصیف کرد و گفت: کارنامه دولت آقای روحانی مشخص است اما با این حال ایشان دم از اصل ۶۰ قانون اساسی و تفکیک قوا می‌زنند، وضعیت عملکرد دولت در مسائل اجرایی این است که می بینیم، آقای روحانی اینها که وظیفه دولت و مرتبط با شماست!

سلیمی ادامه داد: وضعیت فعلی به خصوص در مسائل اقتصادی ناشی از نوع مدیریت لیبرال‌هاست یعنی آدم‌های پرگو و کم‌کار؛ دولت آقای روحانی دولت حرف بود و سخنرانی، این دولت در میدان نبود چون رئیس دولت هم در میدان نیست، الآن آقای رئیس‌جمهور یک سال ونیم در قرنطینه است و نمی‌دانیم چرا بیرون نمی‌آیند در حالی که ایشان سنشان هم از نظر قانونی سنی است که می‌توانسته واکسن بزند.

این نماینده مجلس خاطرنشان کرد: رئیس‌جمهور باید واکسن بزند و از سوی دیگر برای مردم کار کند خوب است آقای روحانی توضیح بدهند که آیا واکسن زده‌اند یا نه، اگر نزده‌اند باید سؤال کرد که با وجود حائز شرایط بودن چرا این کار را انجام نداده اند؟ اگر هم ایشان واکسن زده‌اند و بیرون نمی‌آیند پس ترس از چه چیزی دارند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار