تزریق واکسن کرونا، در اولین مسجد سلامت کشور حمایت همسایگان از تشکیل دولت فراگیر/تدبیر دولت و اعتماد مردم نقشه دشمن را نقش بر آب کرد/حکمرانی در میدان دبل داماد مازندران / طلبکار پرسپولیس از دسترس خارج شد! / اتهام تبانی به مکانی! افشای سند «خزانه خالی»/ اعتراف بی‌سابقه «حسن روحانی» در مرداد ۱۴۰۰: همه موجودی خزانه تخلیه شده است ماجرای حمله سایبری شش ماه پیش که ۱۰هزار پمپ بنزین آمریکا را ۱ هفته از کار انداخت میزان اثربخشی تمام واکسن‌هایی که در کشور تزریق می شوند آفت «ژن‌های خوب» در گام دوم انقلاب/ مجلس هزینه «رانت و سفارش» را بالا می‌برد؟ مهاجم فرانسوی وارد تهران شد/ گستد برای قرارداد با استقلال آمد ذوب فولاد در کوره آلومینیوم/ شاگردان خطیبی خط و نشان کشیدند گزارش تصویری| آلومینیوم اراک 3-فولاد خوزستان 0
پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۴
کد خبر: 88462
تاریخ انتشار: ۲۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۴

عکس/کشف 2 قطعه عقاب از منزل دو جوان در آشتیان

فرمانده انتظامی شهرستان آشتیان از کشف دوقطعه عقاب که به صورت غیر مجاز در دو منزل مسکونی در این شهرستان نگهداری می شد خبر داد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ"رضا رضایی" در تشریح این خبر بیان داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان آشتیان از نگهداری غیر مجاز 2 قطعه عقاب در دو منزل مسکونی در این شهرستان با خبر شدند.

وی افزود: در ادامه تحقیقات پلیس دو منزل مسکونی شناسایی و با حضور ماموران پلیس  دو قطعه عقاب که بصورت غیر مجاز نگهداری می شد کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به تحویل عقاب ها به اداره محیط زیست شهرستان آشتیان خاطر نشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

captcha
آخرین اخبار