مطالبه ۲۶ساله رهبر معظم انقلاب از مسئولان و تشکل‌های نشر درباره «کاغذ» به کجا رسید؟  ۶فوتی و شناسایی ۴۴۱مورد مبتلا به کرونا ویروس در استان مرکزی  برنامه متفاوت پرسپولیس برای گلزنی به الهلال/تغییرات احتمالی ترکیب آیین رونمایی از مجموعه کتب کنگره ملی شهدای استان مرکزی  لبیک کاربران به فرمان «جهاد تبیین» در فضای مجازی توسط رهبر انقلاب/ حکم صادر شد؛ بسم الله! جامعه اسلامی برای مقابله با تحریف نیاز به اقدامات ماندگار فرهنگی دارد/چاپ ۱۶۰ عنوان کتاب به برکت کنگره شهدای استان مرکزی دستاوردهای عظیم انقلاب به برکت تفکر و اندیشه حضرت امام(ره) است آنچه باید درباره واکسیناسیون کودکان و نوجوانان بدانیم؛ چه واکسنی به سنین ۳ تا ۱۷ سال تزریق می‌شود؟ مذاکرات را شتاب‌زده آغاز نخواهیم کرد/ ایران در حال ارزیابی رفتار طرف‌های غربی و آمریکایی است ۳۵۰۰ مگاوات نیروگاه جدید برای تابستان سال آینده وارد مدار می‌شود
چهارشنبه ۰۷ مهر ۱۴۰۰ - ۰۲:۲۰
کد خبر: 88450
تاریخ انتشار: ۰۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۸:۴۱
سرپرست شهرداری خنجین خبر داد

افزایش 50 درصدی بودجه شهرداری خنجین

سرپرست شهرداری خنجین گفت: بودجه امسال شهرداری خنجین نسبت به سال گذشته با رشد ۵۰ درصدی همراه است.

به گزارش دیار آفتاب؛ محسن آشناور، سرپرست شهرداری خنجین در گفتگو با فراهان خبر گفت: بودجه امسال شهرداری خنجین نسبت به سال گذشته با رشد ۵۰درصدی همراه است. 

وی افزود: بودجه شهرداری خنجین در سال ۱۴۰۰ نسبت به سال گذشته از مبلغ ۲۶ میلیارد و ۱۵۰میلیون ریال به ۳۹ میلیارد و ۳۵۰ میلیون ریال افزایش یافته که نسبت به سال گذشته حدود ۵۰ درصد رشد داشته است.

آشناور اظهارکرد: اعتبار عمرانی شهر خنجین نیز از رقم ۱۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال به ۲۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون ریال افزایش یافته که این میزان اعتبار نیز نسبت به مدت مشابه سال گذشته با افزایش ۵۰ درصدی اعتبار همراه است.

سرپرست شهرداری خنجین اظهارکرد: شهر به مثابه یک سیستم پیچیده‌ای است که درآن مسائل و تخصص های مختلف دخیل است و از این رو در راستای نظم دهی و رسیدن به هدف مطلوب نیازمند یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی است چرا که برنامه ریزی هنگامی توجیه پذیر است که سودمندی آن بیش ازهزینه‌های آن باشد.

وی با اشاره به مهم ترین برنامه‌های عمرانی و خدمات شهری و فرهنگی شهرداری برای امسال نیز بیان کرد: جدول‌گذاری ۲ کیلومتر از معابر شهر شامل خیابان‌های استاد هاشمی، کشاورز، گلستان یک، آسفالت معابر خاکی شامل خیابان‌های یادگار امام، گلستان۷، تکمیل پروژه میدان چهارده معصوم(ع)، پیگیری احداث زمین ورزشی روباز چمن مصنوعی و پیگیری تفکیک زمین‌های واقع در محدوده جنوب شرقی و جنوب غربی خنجین از جمله اقدامات اولویت دار مدیریت شهری خنجین است.

آشناور خاطرنشان کرد: خرید ماشین آلات راهسازی شامل کامیون و گریدر، پیگیری جهت احداث گلخانه شهرداری، افزایش سطح کشت باغ گل محمدی و توسعه فضای سبز، پیاده رو سازی بلوار امام خمینی(ره)، معرفی جاذبه‌های گردشگری و توریستی شهر خنجین به عنوان یکی از قطب های گردشگری استان مرکزی و تکمیل پروژه جداسازی آب شرب از فضای سبز شهری را از دیگر فعالیت های عمرانی و خدماتی شهرداری خنجین است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار