سهم سالانه تولید دانش در کشور نسبت به قبل از انقلاب ۲۰ برابر شده است موزه تنوع زیستی اراک کشف 20 تن آرد یارانه‌ای خارج از شبکه توزیع از چند كارگاه رشته‌بري در اراك کمره‌ای: آموزش‌های کاربردی و حرفه‌ای لازمه ورود دانشجویان به بازار کار است ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید تدارک استان مرکزی در استقبال از روز جهانی و هفته ملی صنایع‌دستی افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۴
کد خبر: 88164
تاریخ انتشار: ۰۲ شهریور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۰

توقيف كاميون حامل 2 و نیم تن چوب قاچاق در زرندیه 

فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از توقیف کامیون حامل 2 و نیم تن چوب قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ فرمانده انتظامی شهرستان زرندیه از توقیف کامیون حامل 2 و نیم تن چوب قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان خبر داد. 

سرهنگ "روح الدین یوسفوند" در تشريح اين خبر گفت: مبارزه همه جانبه با قاچاق کالا همواره يکي از اولويت هاي اصلي در طرح ريزي هاي عملياتي پليس شهرستان بوده و ماموران انتظامي شهرستان، در تداوم طرح هاي عملياتي و در تحقيقاتي از تردد یک دستگاه کامیون حامل کالای قاچاق در یکی از محورهای مواصلاتی این شهرستان با خبر شده و بلافاصله برنامه ريزي لازم را برای شناسایی و توقيف آن آغاز کردند.

سرهنگ "یوسفوند" اظهار داشت: ماموران انتظامي شهرستان سرانجام موفق شدند،یک دستگاه خودروی حامل 2 تن و نیم چوب قاچاق را كشف کنند.

وی خاطر نشان كرد: در اين عمليات 2 نفر دستگیر و پس از تشكيل پرونده قضايي براي سير مراحل قانوني به دستگاه قضائی معرفي شدند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار