ظرفیت ویژه پیاده‌روی اربعین برای افزایش انس با قرآن فورد برای بیش از ۱۲۵ هزار خودرو فراخوان داد خلوتی معابر شهر تهران را به پای تغییر ساعات نگذارید افزایش تعداد آهوان در میاندشت جاجرم مرگ دردناک مرد جوان در تصادف مشکوک بزرگراه نواب اینفوگرافیک/ موشک هایپرسونیک فتاح بازیکن سپاهان در دادگاه محکوم شد/ تایید شرط بندی و محرومیت سنگین! ساپینتو: اخراج شدم و آن داور کوتاه قامت به من می‌خندید دردسرهای نسخه الکترونیک برای مردم/ پشت پرده توافق پزشک و داروخانه کاریکاتور/ ماجرای حق‌آبه هیرمند و بخشش جبران‌ناپذیر شاه / خیانت محمدرضا شاه پهلوی به ایران و ایرانی!
چهارشنبه ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ - ۱۲:۲۶
کد خبر: 87950
تاریخ انتشار: ۱۲ تیر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۲

جدول خاموشی برق استان مرکزی در 12 تیرماه

شرکت‌ توزیع نیروی برق استان مرکزی جداول خاموشی‌های برق مشترکین در شهرستان های استان را اعلام کرد.

به گزارش دیار آفتاب؛شرکت توزیع نیروی برق استان زمان‌بندی خاموشی‌های برق در مناطق مختلف استان مرکزی را بر اساس گروه بندی ۲۵ گانه برای 12 تیرماه را اعلام کرد.

بر اساس اعلام شرکت توزیع نیروی برق تاریخ و زمان قطعی کاملا احتمالی بوده و با در نظر گرفتن میزان کمبود تولید نیرو و به درخواست مدیریت های کنترلی شبکه های برق بالادست حسب اضطرار پیش آمده صورت می پذیرید، بنابراین با توجه به نوسانات مصرف انرژی مدیریت بار ممکن است کمتر یا بیشتر از پیش بینی انجام شده و حتی با جابجایی تاریخ و زمان اعمل شود.

با توجه به اینکه در فصل گرما، قطعی برق شرایط سختی را به وجود می‌آورد، به همین دلیل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از همه شهروندان درخواست کرد ضمن شکیبایی و در نظر گرفتن صرفه‌جویی در ساعات پیک مصرف، در صورت مشاهده استخراج غیرقانونی رمزارزها، موارد را به اداره برق اطلاع دهند تا ساعات قطعی برق کاهش یابد.

جدول خاموشی‌های احتمالی برق استان مرکزی

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار