واحدهای تولیدی دام و طیور ۲۰ هزار میلیارد تومان تسهیلات دریافت می‌کنند انقلاب اسلامی هیمنه نظام استکبار را در هم شکسته است صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی شازند با حضور جانشین سازمان بسیج واکنش طنز کاربران به توقیف کشتی‌های یونانی/ فروش 2 نفتکش در دیوار! هشدار فعالیت سامانه بارشی در ۹ استان/ روند تدریجی افزایش دما در ۵ روز آینده سوابق ساختمان‌های پرمخاطره عمومی استان باید در فرمانداری‌ ثبت شود/ پاساژ طلای اراک باید سریع تر ایمن سازی شود طارمی داماد شد اروپا نمی‌تواند از بازار انرژی ایران چشم‌پوشی کند/ اکنون برجام بیش‌ازپیش برای اروپا اهمیت دارد! بی‌نیازی از واردات با اصلاح یارانه کالاهای اساسی و حذف ارز ۴۲۰۰/ قاچاق آفت اقتصاد کشور است برگزاری مراسم یادبود جانباختگان آبادان در مساجد و مصلی‌های کشور
یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۳
کد خبر: 87771
تاریخ انتشار: ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۹:۱۲
مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی:

رساندن ملت ایران به خودباوری و تکیه بر توانمندی های داخلی مهمترین دستاورد دفاع مقدس است

سرهنگ کریمی گفت: مهمترین دستاورد دفاع مقدس رساندن ملت ایران به خودباوری و تکیه بر توانمندی های داخلی است که با همین روحیه به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کردیم.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ پاسدار غلامرضا کریمی مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی در نشست دانشنامه استانی دفاع مقدس استان مرکزی گفت: یکی از دستاوردهای دفاع مقدس رساندن ملت ایران به خودباوری و تکیه بر توانمندی های داخلی است که با همین روحیه به پیشرفت های بزرگی دست پیدا کردیم.

وی افزود: جلوگیری از تحریف همه جانبه و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف امروز همه دستگاه های فرهنگی و اداری است و باید نسبت با این مسئله با برنامه حرکت کنیم.

مدیر کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان مرکزی اظهار کرد: استان مرکزی از طی سال های گذشته موفقیت های بزرگی در دو ماموریت جلوگیری از تحریف و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت داشته و همواره در کشور رتبه های قابل قبولی کسب کرده است.

وی بیان کرد: دانشنامه استانی دفاع مقدس با رویکرد به تصویر کشاندن نقش استان مرکزی در هشت سال جنگ تحمیلی با محوریت علمی به دنبال تحقق و عملیاتی نمودن بیانات مقام معظم رهبری است.

کریمی ادامه داد: بیش از یکصد نفر از اعضای هیئت علمی دانشگاه ها و پیشکسوتان دفاع مقدس برای چهارگام مهم دانشنامه استانی دفاع مقدس از جمله مدخل گزینی،تشکیل پرونده علمی ، تدوین مقاله و انتشار آن فعالیت میکنند تا بتوانند یک مجموعه ای کامل در حوزه دفاع مقدس تهیه کنند.

وی خاطر نشان کرد: همچنین مدخل گزینی در ۵ دسته بندی عمده از جمله شهدا، اشخاص، فرهنگی و اجتماعی ، جغرافیا و نظامی انجام می شود که تاکنون بیش از ۶۵۷ مدخل شناسایی شده و کار رویش مداخل همچنان به شکل تخصصی ادامه خواهد داشت.

انتهای پیام/ 

captcha
آخرین اخبار