مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۷
کد خبر: 87768
تاریخ انتشار: ۰۶ تیر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۹

کشف 8 دستگاه استخراج ارز دیجیتال قاچاق در ساوه

هشت دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) قاچاق در عمليات ماموران پاسگاه انتظامي طراز ناهيد شهرستان ساوه و بازرسی از اتاقكي در يكي از شهرك هاي صنعتی این شهرستان كشف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "علي اكبر عيسي آبادي" فرمانده انتظامي شهرستان ساوه در تشریح این خبر گفت: مأموران انتظامی پاسگاه طراز ناهید شهرستان ساوه از طریق کار اطلاعاتی از فعالیت دستگاه استخراج ارز ديجيتال(ماینر) در یک شهرک صنعتی در سطح این شهرستان مطلع شده و بلافاصله موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

وی اظهار داشت: مأموران پس از شناسايي اين محل و با هماهنگی با دستگاه قضائی، موفق به کشف 8 دستگاه استخراج ارز دیجیتال خارجی قاچاق شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان ساوه با اشاره به ارزش تقریبی یک میلیارد و 200 میلیون ریال دستگاه های ماینر کشف شده افزود: متهم دستگیر شده در این عملیات با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار