مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود افزایش ۴۱ درصدی نرخ كرايه تاكسي در اراك+نرخ نامه جدید
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۸
کد خبر: 87651
تاریخ انتشار: ۰۲ تیر ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۲

كشف نزدیک به 2 ميليارد ريال كالاي قاچاق در عمليات توقيف یک دستگاه کامیون در شازند

در عمليات ماموران انتظامي شهرستان شازند،‌ یک دستگاه کامیون حامل يك ميليارد و 976 ميليون ريال كالاي قاچاق توقيف شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ "عبدالرضا جودکی " فرمانده انتظامی شهرستان شازند در این باره گفت: در ادامه طرح هاي مبارزه با قاچاق كالا،‌ تيمي از ماموران انتظامي شهرستان، در يكي از محورهاي مواصلاتي یک دستگاه کامیون حامل بار قاچاق را شناسايي و متوقف كردند.

وی افزود: در بازرسی از این خودرو 2778 عدد ماسک ،178 عدد شامپو تقویتی ،5 دستگاه جارو برقی قاچاق و فاقد هرگونه مجوز قانونی کشف شد.

این مقام انتظامی تصريح كرد:‌ ارزش ریالی کالای قاچاق کشف شده در ارزيابي كارشناسان اداره مبارزه با قاچاق كالا و ارز پليس شهرستان، در حدود یک ميليارد و 976 ميليون ريال برآورد شد كه در این زمینه 2 نفر دستگیر شده با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار