حامیان روحانی در تلاش برای سیاه‌نمایی و تخریب دولت سیزدهم/ پاشیدن بذر ناامیدی در جامعه با اخبار غیر رسمی برنامه‌ریزی تحویل 8 میلیون دُز واکسن «پاستوکووک»/ امکان تشخیص ۲۵۰ هزار آزمایش روزانه کرونا خانه‌دار شدن با 15 میلیون تومان در گرو همکاری شبکه بانکی/ آیا تسهیلات بانکی صرف رونق اقتصاد می‌شود‌ تاخیر در صدور روادید برای ورزشکاران/ کارشکنی یا ضعف روابط بین الملل فدراسیون‌ها؟ سوخت رسانی در تعدادی از جایگاه استان مرکزی برقرار شد/سهمیه سوخت در کارت‌های شهروندان محفوظ است حمله سایبری پمپ بنزین ها در سایه کم کاری در راه اندازی شبکه اطلاعات ملی بازگشت تدریجی عرضه سوخت در جایگاه‌ها به روال عادی/ مشکل جایگاه‌های سوخت در اسرع وقت حل می شود امکان رفع فیلتر توئیتر و تلگرام با اجرای طرح حمایت از کاربران/ نقاط قوت نسخه جدید طرح صیانت چیست؟ حمله سایبری به سامانه سوخت‌گیری در پمپ بنزین‌ها/ اطلاعات تکمیلی پس از جمع‌بندی نهایی منتشر می‌شود شروع خوب سریال جدید شبکه سه/ «سرجوخه» درباره کدام سلبریتی‌ها افشاگری می‌کند؟
چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۴۰۰ - ۰۷:۳۲
کد خبر: 87605
تاریخ انتشار: ۰۱ تیر ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۳

کشف بیش از یک کیلوگرم شیشه در ميلاجرد و یک کیلو و ۸۰۰ گرم تریاک در اراک

یک کیلوگرم شیشه در عمليات دستگيري يك خودروی توزیع کننده مواد مخدرصنعتی در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان مركزي، شهرستان كميجان و تهران بزرگ كشف شد. 

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ فراهانی فرمانده انتظامی شهرستان کمیجان با اشاره به دستگیری توزیع کننده مواد مخدر صنعتی در میلاجرد، گفت: یک کیلوگرم شیشه در عمليات دستگيري يك خودروی توزیع کننده مواد مخدرصنعتی در عملیات مشترک ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدراستان مركزي، شهرستان كميجان و تهران بزرگ كشف شد. 

همچنین سرهنگ امیر مختاری با اشاره به دستگیری توزیع کنندگان مواد مخدر در اراک، بیان داشت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک، در تحقیقاتی از فعالیت دو نفر در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح این شهرستان با خبر شدند 

وی افزود: با اقدام مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان اراک افراد مورد نظر شناسایی، دستگیر و پس از هماهنگی با دستگاه قضائی در بازرسی از مخفیگاه متهمان یک کیلو و۸۰۰ گرم تریاک کشف شد. 

وی خاطر نشان کرد: متهمان دستگیر شده در این عملیات پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دستگاه قضائی معرفی شدند. فرمانده انتظامی شهرستان اراک در پایان با تأييد برقاطعیت پلیس در اجرای طرح هاي مبارزه با معضل مواد از شهروندان خواست در همراهي و اجراي هر چه مطلوبتر در برخورد با قاچاقچيان و خرده فروشان مواد مخدر با ارائه گزارش ها و اطلاعات خود از طريق تلفن ۱۱۰ ، پليس را در اين مسير بیش از پیش حمايت کنند. 

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار