کاریکاتور/ نوروزتان فرخنده باد... مشکلات اقتصادی کشور در کجا ریشه دارد؟ امضای تفاهم‌نامه همکاری کتابخانه‌های عمومی و صداوسیمای استان مرکزی کنترل قیمت و کیفیت یکی از راه‌های اساسی رشد تولید و مهار تورم است جهاد در راه خدا دري از درهاي بهشت است جاذبه‌های گردشگری شهر یاقوت‌های سرخ عکس نوشت| دعای روز پنجم ماه مبارک رمضان مراسم بدرقه زائرین امام رضا(ع) در راه آهن اراک  استان مرکزی، رتبه نخست در احیای واحدهای تولیدی تعطیل و نیمه‌تعطیل در کشور برنامه جامع و راهبردی در حوزه روستاها با جدیت پیگیری شود
دوشنبه ۰۷ فروردین ۱۴۰۲ - ۱۲:۵۳
کد خبر: 87570
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۲۳

دستگیری عامل هتک حیثیت مدیرعامل یک شرکت تعاونی،در فضای مجازی

فردی که با انتشار اخبار کذب و توهین آمیز در گروه واتساپی یک شرکت تعاونی، اقدام به هتک حیثیت مدیر عامل شرکت تعاونی می کرد، در تحقیقات کارشناسان پلیس فتا استان شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش دیار آفتاب؛ سرهنگ آنقی رئیس پلیس فتا استان مرکزی با اشاره به دستگیری فردی هتاک در فضای مجازی، گفت: در پی شکوائیه مدیر عامل یک شرکت تعاونی در شهرستان اراک، مبنی انتشار اخبار کذب و توهین آمیز و هتک حیثیت او در گروه واتساپی این شرکت تعاونی، پرونده اولیه تشکیل و موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: شاکی در اظهارات خود چنین بیان داشت که به دلیل مشغله کاری بسیار، مدیریت گروه واتساپی کارکنان تعاونی شرکت تحت مدیریت خود را در اختیار یکی از کارکنان این تعاونی قرار داده که در ادامه با اضافه شدن دیگر افراد ناشناس به گروه واتساپی تعاونی، اخبار کذب و توهین آمیز بسیاری بر علیه او در فضای مجازی انتشار یافته است.

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه با توجه به بررسی‌های فنی صورت گرفته، مشخص شد، فرد کارمندی که با اعتماد مدیرعامل این شرکت تعاونی، ادمین گروه واتساپی شرکت شده، پس از تغییر تنظیمات گروه واتساپی، امکان عضویت دیگر افراد جدید را به گروه فراهم کرده که هرکدام از آنها به گونه ای، در هتک حیثیت مدیر عامل این شرکت تعاونی با انتشار اخبار کذب و توهین آمیز مشارکت داشته اند.

رئیس پلیس فتا استان مرکزی تصریح کرد: با اتمام اقدامات تخصصی صورت گرفته از سوی کارشناسان این پلیس، سرانجام فرد مورد نظر شناسایی ، دستگير و از وی درباره موضوع شکایت تحقیق شد.

سرهنگ آنقی خاطر نشان کرد: فرد دستگیر شده، پس از مواجهه با ادله جرم، به بزه ارتکابی خود اعتراف و بیان کرد که وی و تعدادی دیگر از کارمندان از مدتها پیش در صندوق مالی این شرکت تعاونی، سهیم بوده اند که به دلیل، بدقولی هیئت مدیره شرکت و دست نیافتن به منابع مالی خود، اقدام به انتشار اخبار کذب و توهین آمیزدر گروه واتساپی شرکت تعاونی برعلیه مدیرعامل آن کرده اند.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار