فاطمه زهرا (س)؛ الگویی برای همه زنان/ چگونه می‌توان فاطمی زندگی کرد؟ تسهیلات زیر 100 میلیون تومان با اعتبار سنجی و بدون ضامن پرداخت می‌شود واکنش روسیه به ادعاهای انگلیس؛ «یاوه‌گویی است» نمایشگاه تخصصی مبلمان و خودروهای لوکس و کلاسیک در اراک دایر می‌شود تماس تلفنی اردوغان با آیت الله رئیسی / رئیس جمهور: ایران به رابطه و همکاری با ترکیه نگاه بلند مدت و همه جانبه دارد وزارت جهاد هم ساحل خواری می‌کند؟ مرگ پسر بچه 2 ساله بر اثر سقوط در استخر باغ جزئیات پرداخت وام بدون ضامن/ تسهیلات تا ۵۰ میلیون فقط با کسر از حقوق وام گیرنده تأکید بر مردمی برگزار شدن برنامه های گرامیداشت دهه فجر/ انقلاب اسلامی متعلق به مردم است و دستگاه ها باید تسهیل گر باشند گزارش| اشک اصلاح‌طلبان برای سفر رئیسی به روسیه/ وقتی غرب‌گرایان نگران عزت ملی می‌‌شوند!
یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۲
کد خبر: 87564
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۰
مدیرکل محیط زیست استان در گفتگو با دیارآفتاب؛

عدم نمایش آلودگی در ایستگاه های سنجش هوا، به دلیل قطعی اینترنت یا مشکلات سامانه است!/ نمایش آلودگی در یک ایستگاه نشان از آلودگی کل شهر است

میرزایی مدیرکل محیط زیست استان، گفت: اینکه برخی اوقات ایستگاه یا شاخص یکی از ایستگاه ها -مثلا شاخص ذرات بزرگتر از 10میکرون- از دسترس خارج می شود به دلیل قطع شدن لحظه ای اینترنت یا مشکلاتی در سامانه است که باعث می شود از دید شهروندان خارج شود و دست ما نیست که آن را قطع یا وصل کنیم!

میرزایی مدیرکل حفاظت محیط زیست استان مرکزی در گفتگو با دیار آفتاب، در خصوص چرایی از دسترس خارج شدن برخی ایستگاه های سنجش آلودگی هوا در سطح استان، گفت: اینکه برخی اوقات ایستگاه یا شاخص یکی از ایستگاه ها -مثلا شاخص ذرات بزرگتر از 10میکرون- از دسترس خارج می شود به دلیل قطع شدن لحظه ای اینترنت یا مشکلاتی در سامانه است که باعث می شود از دید شهروندان خارج شود و دست ما نیست که آن را قطع یا وصل کنیم!

وضعیت نمایش آلودگی در ایستگاه شریعتی اراک و عدم نمایش 4 شاخص

وی اضافه کرد: همچنین عدم نمایش اطلاعات به آن معنا نیست که اطلاعات ثبت نمی شود بلکه ثبت می شود و اداره کل محیط زیست به صورت روزانه و مکتوب به ارگان های مربوطه نامه می زند و وضعیت آلودگی هوا را گزارش می کند.

میرزایی با بیان اینکه اگر یک ایستگاه آلودگی هوا را نشان دهد، یعنی کل شهر آلوده است، افزود: در حال حاضر ایستگاه مخابرات با شاخص 151، آلودگی را نشان می دهد و هوای اراک برای تمام گروه ها ناسالم است. سامانه پایش آلودگی هوا در سراسر کشور شفاف بوده و عموم مردم به این سامانه دسترسی دارند.

مدیرکل محیط زیست استان گفت: آلودگی این روزهای استان مرکزی و شهر اراک مختص استان ما نیست و 16 استانی که کویری هستند یا در مسیر بادهای کویری قرار دارند، درگیر آن هستند.

وی خاطرنشان کرد: 6 ایستگاه دیگر سنجش آلودگی هوا در استان وجود دارد که هنوز اطلاعات آن در سامانه بارگزاری نشده است.

انتهای پیام/

captcha
آخرین اخبار