عضو هیئت رئیسه مجلس متذکر شد:

کمیسیون اصل 90 اخلال های پیش آمده در انتخابات را بررسی و پیگیری کند

سلیمی گفت: چون بحث در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در بیانات رهبر معظم انقلاب نیز مورد تأکید قرار گرفته بود لذا کمیسیون اصل ۹۰ و کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها باید اخلال های پیش آمده در جریان انتخابات را بررسی و پیگیری کنند.
کد خبر: ۸۷۵۶۰ تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۳۰

به گزارش دیار آفتاب؛ حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت رئیسه در جلسه علنی امروز (دوشنبه 31 خردادماه) مجلس طی تذکری شفاهی گفت: حضور پررنگ و معنادار مردم ایران اسلامی در پای صندوق های رای را تبریک عرض می کنم، علی رغم هجمه های سنگین دشمن و اخلال هایی که متاسفانه توسط برخی از مجریان ایجاد شد، مردم با حضور خود کار را تمام کردند و واقعا گل کاشتند.

وی در ادامه اظهار کرد: چون بحث در نظر گرفتن تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در بیانات رهبر معظم انقلاب نیز مورد تأکید قرار گرفته بود لذا کمیسیون اصل ۹۰ و کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها باید اخلال های پیش آمده در جریان انتخابات را بررسی و پیگیری کنند که آیا این اتفاقات عمدی بوده است یا غیر عمدی و مقصر کیست، باید با افراد خاطی برخورد شود.

گفتنی در روز 28 خردادماه و به خصوص در ساعات اولیه آغاز فرآیند اخذ رأی اختلالاتی موجب شد تا شروع انتخابات در برخی شعب در سراسر کشور با تأخیر صورت گیرد.

انتهای پیام/